a čo tak znárodniť všetkých to by Slovensko mohlo fungovať stále.
a čo tak znárodniť všetkých to by Slovensko mohlo fungovať stále.
O čom to ziapeš . Nie Slovensko dodáva plyn Ukrajine. Vďaka modrákom už žiadnych slovenských dodávateľov nemáme. Sme len tranzit a plyn Ukrajine dodávajú Francúzi a Nemci.
Ty si naozaj podarený. Povieš o článku ktorý hovorí že agresorom je USA že je výstižný a za chvíľu zas budeš tvrdiť že agresorom sú Rusi. A posledná veta je tiež pravda, lebo Rusko určite prosperuje omnoho viac než Ukrajina.
Pripomeniem:
Invázia na Grenadu v roku 1983 pod kódom Urgent Fury bola vojenská akcia USA zameraná na zvrhnutie marxistického režimu. Cieľom invázie bolo zvrhnutie existujúcej vlády a zmena politickej orientácie.
Ak USA mali právo zasiahnuť a meniť politickú orientáciu nezávislého štátu lebo ho považovalo za svoju sféru záujmu, tak ako môže vyčítať Rusku že sa mu nepáči zmena orientácie Ukrajiny, keď Ukrajina je priamo susednou krajinou Ruska a na jej území žije 8 mil menšina ruskej národnosti.
naivka. zrekonštruujú a potom predajú.
Rad by som vedel že či tajná služba sa oň začala zaujímať až potom keď začal študovať Ruštinu, alebo ho na to štúdium priamo vyslali už ako riadneho agenta?
No ja chápem že vy by ste sa mandátu nevzdali za žiadnych okolností. Ale niekomu asi záleží aj na rodine , hlavne ak 300 chudákov mu príde plašiť ženu a deti pred dom.
Pán luterán prečo nie ste úprimný? "Poďme sa pokúsiť zhodiť vládu Smeru". Takto ste mali označiť vašu pozvánku. Bolo by to z vašej strany pravdivé a všetkým zrozumiteľné. Kecať o boji proti korupcii a gorile je len klišé ktoré má zakryť vaše skutočné úmysly a túžby.
Chyba je v ľuďoch. Akých poslancoch si zvolili takých majú. Všetci pravičiari sa tu radi rozohňujú že akí sú oni múdri ako potrestali svojich skorumpovaných poslancov. Ako? Veď stačilo zmeniť jednú pravicovú stranu za inú a zas sú tam skoro všetci.
Čo sa týka výrazu "zločinecký" je to veľmi relatívny pojem a preto radšej hovorte konkrétne čo chcete.
To nie to by si pripadali dôležití! Treba ich tam nechať samých, aby konečne pochopili že vymetať komíny treba, ale včítane nich.
landi veď to je jeden z výdobytkov novembra 89 . O to v kapitalizme predsa ide, aby jeden mohol zarábať aj miliardy. Rozkrádanie majetku v soc. vlastníctve je pasé, sám ste za to bojoval na námestiach.
Protestovať proti korupcii a Gorile s Lipšicom , Hlinom, Sulíkom a Matovičom ? To rovno tam môžu prísť aj Malchárek, Dzurinda a Mikloš. Ďakujem, užitočného idiota som nerobil ani v 89 na staré kolená s tým nezačnem.
Urob si poriadok v definíciách. Vyjasni si význam slova absolútne a potom si ujasni výraz súhlas. Ak tak urobíš tak už nikdy nenapíšeš sprostosť :" Poprad, absolútny súhlas, v čom vidíte problém ?"
Máš predstavu že keď všetko bohatstvo zeme dobrovoľne odovzdajú do rúk západu budú tí mužíci na tom lepšie?
Rusi budú môcť o chvíľu ukazovať na Ukrajinu prstom a hovoriť : Vidíte ten bordel a chudobu? To sa stane všetkým čo uveria amíkom a EU.
Stále ste nepochopili že Rusi nechcú Ukrajinu. To čo chceli to majú. S radosťou by nechali nevďačných Ukrajincov nech ich živí EU, ale nemôžu sa vykašlať na Rusov ktorí žijú na Ukrajine. To by Putinovi neodpustili vlastní voliči. Putinovi neostáva nič iné len pomáhať vzbúrencom na Ukrajine ale rozhodne si neželá dobyť Kyjev. Anexia Ukrajiny by nič nepriniesla len zodpovednosť za 45 mil Ukrajincov ktorí by ich aj tak nenávideli a vinili zo všetkého, čo skrachovanú Ukrajinu ešte postihne.Putin nevyšle vojsko na Ukrajinu ani nenechá pochodovať vzbúrencov do Kyjeva. Západnú Ukrajinu nechá v paprčiach EU a USA a tie budú zodpovedné za všetko zlo čo Ukrajinu čaká. Postarajú sa akurát o časti kde je väčšina ruskej národnosti a zvyšok nechajú nech sa škvarí v pekle občianskej vojny keď jednotlivé zložky dnešnej moci sa začnú vzájomne viniť z neúspechov a neostane len pri fackách.
Pani Anka rád Vás čítam. Píšte , píšte pokiaľ Vám budú sily stačiť.
Ono je to úplne jedno z čoho sa pozliepali. Celá vláda a koalícia bude existovať len do doby pokiaľ bude MMF a EU ochotná platiť za nich účty.
Hovoril o humanitárnej vojne a keďže amici v tej humanitárnej vojne bombardovali tak to muselo byť určite humanitárne bombardovanie. jednoduchá logika.
Odporúčam prečítať všetkým a ako povinné čítanie pre zadubencov podporujúcich momentálne vládnucu chuntu na Ukrajine.
Odporúčame