A ktora r.t vonia tebe????
Alebo ich je viac????
Nenazyval by som PS progresivcami.
Lepsie by tam sedelo slovo degresivci (DS).
Matovic, Lipsic, curilovci a mnohi dalsi, ba aj niektori vysokopostaveni politici poslednych 3 - 4 rokov (napr. Nad, Mikulec a podobni) by potrestani byt mali.
Nie sice na zivote, no mali by v base okusit to, co pripravovali a sposobovali v uvedenych rokoch opozicnym politikom - t.j. odsediet si urcitu dobu v chladku.
Neviem, preco tak bojuju proti znizovaniu trestov a skracovaniu premlcacich dob - ved idu proti sebe.
Cestny clovek sa nikdy nedohodne s necestnym - ani za peniaze, ani za nic.
Pravda je pravda.
oprava: resp. (nie ewsp)
Vies co si vobec napisal???
Poprel si proces ewsp. zakon: "negacia negacie".
Ferro, zase +++++++++++++++++++++++++++++
Takze ho zabili smeraci a nie Lipsicove komando???
To chces povedat???
A ty nie?
Ty nechces vidiet to, co chces vidiet???
Aha, takze ty vidis teda inymi ocami???
To som ti uz viackrat, ale inymi slovami, povedal uz davno - preberas nazory inych, tych co ta manipuluju.
Uz chapem tvoje "Jirikovovo vizeni".
Nie, to bolo uplne inak.
Jej chlebodarcovia ju uz nechceli prijat (lebo vo funkcii nesplnila to, co od nej od zaciatku ocakavali) a bolo preto potrebne nejako "skratit" jej pobyt za velkou mlakou.
Tak vymysleli, ze dostala Covid.
Zaujimave na tom je, ze nikto z vladneho specialu si nestazoval, ze od nej dostal Covid tiez.
Bol to teda nejaky "neinfekcny" single Covid.
Ale riskoval.
Keby Lucansky o nom prehovoril, tak by mu islo "vo kejhak" (ako hovoria Cesi).
Preto radsej zariadil, aby "vo kejhak" prisiel Lucansky.
Takych maju v USA najradsej - su najposlusnejsi.
Odporúčame