Luco31, mas pravdu.
Insitny historik palenque (a on je insitny tamkmer vo vsetkom k comu sa vyjadruje) je velmi casto trapny.
Luco31, mas pravdu.
Insitny historik palenque (a on je insitny tamkmer vo vsetkom k comu sa vyjadruje) je velmi casto trapny.
Pre palenqueho banderovci dobri, partizani zli.
Z toho vyplyva, ze palenque je banderovec a fasista, alebo takych mal v rodine.
Hlavne ze tankista s maturitou to vie ako keby tam bol s nim.
Tak napis ty nejake mudro, no druhym nenadavaj a nezhovaduj ich, najma nie za vek.
Aj ty zostarnes, uvidis.
Myslis Simecku?
Tak potom suhlasim.
Teba sa kto a na co pyta?
Preco odpovedas za palenqueho??
Tvoje nazory mam vies kde, u pr..le.
Urcite viac ako ty, PS-acky pseudointeligent.
Ved ty, chudacik, ani nevies co je veda.
Ja sa nerad chvalim, ale zmaturoval so s vyznamenanim, vysoku skolu som skocil s cervenym diplomom, mam titul CSc. a docenturu.
Staci ti to, ci este budes rypat???
Si trapny.
Zase ta nezasluzena povysenost typicka pre progresivcov????
"skolit rozviedcikov"???
Tu skolu absolvovali aj Korcok, Kukan a vsetsi doterajsi nasi ministri zahranicnych veci okrem terajsieho.
To si mysli clovek, ktory ovlada "vsetko".
No uz s maturitou mal problemy, a v tych aj zostal.
Mas zastarale nazory, aj nick mas tomu odpovedajuci.
Veda je nieco, comy ty vobec nerozumies.
Rozumny nazor.
+++++++++++
Teba by tak mali vyhodit z tohoto blogoviska.
Ved sam seba menujes tym, co mas na svojom logu.
Slusne povedane falus ci penis.
Prvykrat v zivote musim s tebou suhlasit.
Vychodniarov je v Bratislave ako nas.atych a kazdy by chcel sefovat.
Bandera bol v koncentraku???
To snad ani nie, ved spolupacoval s Nemcami proti Rusom.
Videl som tu relaciu, takze ti davam
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++
Odporúčame