Opozicia nic nezneuzila.
To iba predajna vlada v predkolone nemala "noty", tak sa na oficialne oslavy zvysoka vykaslala.
Ta fraska okolo prazdneho kruhu (vraj hrobu neznameho vojaka), postaveneho na nabrezi Dunaja, kde "oslavovali", bola trapna.
Opozicia nic nezneuzila.
To iba predajna vlada v predkolone nemala "noty", tak sa na oficialne oslavy zvysoka vykaslala.
Ta fraska okolo prazdneho kruhu (vraj hrobu neznameho vojaka), postaveneho na nabrezi Dunaja, kde "oslavovali", bola trapna.
To nezalezi od velkosti statu, ale od velkej hluposti a arogancii zapredanych vladnucich politikov na sucasnom Slovensku.
A ty, urcite spity pod obraz bozi, si sa valal medzi ovcami, ktore ta okiadzali svojimi exkrementami.
A ty si tam bol osobne, ci pozeras rusku televiziu?
To by si ma, pri tvojich zvycajnych kydoch, veeelmi prekvapil.
A co napr. ostatna (nie prva ani posledna) skratka a kradez dua Vican - Budaj ??????????????????????????
Ja mam psov rad, hoci ziadneho nechovam.
Aj zvierata mam rad, ale tych uz je, aspon v bratislavskom Lesoparku, pramalo.
Pred par rokmi mohol este clovek stretnut srnku, jelena, muflona, daniela, dnes uz nie.
Aj kacic z roka na rok rapidne ubuda.
Moze za to masova turistika a najma cykloturistika.
Cele pocetne hlucne peletony neohrabanych cyklistov zabudaju, ze hlukom vyhanaju zver.
Ale prave to, ze sa spolocnost dnes NEDOKAZE postarat o najslabsich, je problem dneska.
To je posolstvom blogu, aspon tak to chapem ja.
Tento stret bol Matovicov "one time".
Zatial bez ujmy.
Mozno "next time" (a nemusi to byt len stret s LGBTI) dostane poriadne po papuli.
A pokial ide o majdan, tak ten nevyvolal Janukovyc, ako pises, ale americky agenti a americki politici, ktori sa ho osobne aj zucastnovali.
Oooooooooooooooo, aky to humanista.
Sloboda tlace je dnes naozaj ohrozena, ALE vlastnou vinou.
Tlac nepise pravdu, lebo prestituti sa chcu zapacit svojim politickym sefom a donorom
Tak straca slobodu znamenajucu slobodne pisat pravdu a potierat lzi.
Tlac dnes robi presne opak toho, co by robit mala !!!!!!!
Nie pero, ale péro mu drzala v ruke.
Vsetci ti analni "horolezci", ktorych ste menovali, nechapu, ako Ukrajina moralne poklesla za skorumpovanych oligarchov - Timosenkova, Juscenko, Porosenko a Zelensky. Bezni ludia na Ukrajine trpia a oni stale bohatnu a bohatnu. Su miliardari a este im to nestaci.
To Ukrajincom nici buducnost na dlhe desatrocia viac ako ruska specialna operacia.
Rusi si chcu vydobyt od zapadu to, co bolo davno dohodnute, ale zapad to porusil.
Rusom ide o vlastnu bezpecnost do buducnosti..
To, co sa na Ukrajine deje, nie je naozajstna vojna.
Zo strany Ruska je to len akesi otukavanie.
Keby naozaj chceli znicit Ukrajinu, mohli to urobit uz na zaciatku.
Azda nikto rozumny nepochybuje, ze na to mali a stale maju dostatocne vojenske prostriedky
Odporúčame