Byvaleho i sucasneho politika (jeho strana je v parlamente vclenena do inej strany), vraha v podmienke, i ked nechtiac zrazil cloveka, a pravnika, nesplnajuceho zakladne podmienky na prokuratora.
Byvaleho i sucasneho politika (jeho strana je v parlamente vclenena do inej strany), vraha v podmienke, i ked nechtiac zrazil cloveka, a pravnika, nesplnajuceho zakladne podmienky na prokuratora.
Ej veru dobre vravis, cudzinec.
+++++++++++++++++++++++
Mozno ju este nepredal, lebo ju bude po krachu vlady este potrebovat.
A nielen on, na Slovensku im totiz 'psenka nepokvete' a budu musiet odist do USA.
USA zobroni v Katare o skvapalneny plyn, no sami chceli dodavat skvapalneny 'bridlicpvy' plyn do Europy, aby eliminovali Nord Stream.
To je najaky logicky nezmysel, ci nie???
Ukrajina krvavo zaplati tieto 'hratky' US army.
Nie vsak zo strany Rusov, ale prave zo strany US army.
Ta sa pridava na jednu stranu ukrajinskej obcianskej vojny a futruje ju zbranami.
Sucasne provokuje Rusov,
Chce, aby sa Rusi pridali na druhu stranu.
To vsetko preto, aby sa senilnemu dedovi Bidenovi splnili nejake iluzie, ktorych splneniasa mozno uz ani nedozije.
Ze to bude stat statisice zivotov, najma Ukrajincov, ho nezaujima.
A mozno aj preto zapadni politici, vratane nasich "politilov", vyhlasili, ze nepojdu na OH do Ciny.
Ak by sa stalo to, co hovoris, tak aj staroveki Greci by ich odsudili.
Oni totiz pocas olympiad vojny stopli.
Tito "nasi" by vojnu prave vtedy spustili???
To by im historia nemohla odpustit.
Velitel namornych sil Nemecka musi vediet nieco o tom vsetkom co sa chysta.
Nie je to nas minister Nagy - general s modrou knizkou a prazdnou gebulou, zalezeny v US pr..li,
Kedysi bezal taky vtip, ze chlapik onanoval na brehu rieky a ejakuloval do vody.
Policajt ho chcel zadrzat a predviest.
Chlapik sa branil, ze on si svoje deti moze ucit plavat kde chce,
Pri tomto 'onanistovi' vo vlaku mohla nastat paralela, ze:on si moze ucit svoje deti cestovat kam chce, pripadne cestovat so svojimi detmi kde chce.
Dokonca by sa mohol odvolat na platnu legislativu (KDH navrhla), ze jeho deti su ludmi od sameho pociatku, teda od vyvrcholenia.
Ty si to usporiadaj v hlave, dyslektik.
Narazas totiz na Fica a nejaku Mariu.
Fico nema dve zeny, takze nemozno hovorit o rodine pri porovnavani vztahu s viacerymi zenami..
Iba jedna je v rodine,
Ja som v prvom prispevku hovoril o ciganskej RODINE - brat, sestra, otec, mama. i ked u ciganov je ich pocetne vac deti..
Pre nechapaveho to opakujem, v RODINE
A co francuzsky prezident Macron so svojou mladuchou???
To kaktussik, alias Scibrany z Race navrhuje na vymazavanie vsetko co ho, hoci len naznakom, nepoklada za "osobnost".
V osadach??
Tak tam rano hovori setra bratovi - si lepsi ako otec.
Brat odpoveda - aj mama tak hovori.
Vyyyyborneee!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++
Keby len Caputove, ale aj Biharyove.
Zase tu Scibrani z Race mazal???????????????????????
Odporúčame