chudák naď - prisluhovač globsecu financovaného kongresom USA
chudák naď - prisluhovač globsecu financovaného kongresom USA
či by odhodili oblećenie a mobily made in china
až na tie hnusné vrtule:-))))))))))))))))))))))))))
jednoznačne, výsledky sú vidieť všade:-))) keby si to dal zvýši´t napr. nesrovnal to by bolo kriku, ale basgitarista je cool a trendy
však keď si dávaš krćmára erseka ako jednotku na kandidátke a naseycheloch náhodou stretneš kočnerka sa nečuduj
a takto média širia paniku - toto druhé úmrtie so sninčankou nemá nić spoločné.
v 90 rokoch zase SR trápili Albánci a ich organizácie
https://www.cas.sk/clanok/302004/vybuchy-v-m…
kiskovci zo zbrańami nemaju nič:-))))))
fašitka z ministerstva zahranićných veci to uviedla:-)))
kiskovci nemaju zo zbraňami nič spoločné samozrejme:-))
pan kiska, však sa vyjadrite kde ste boli v 2.9.2010? ak to nebolo na "poľovačke" v afrike, tak určite máte potvrdené alibi, źe ste boli v napr. krčme v Poprade a mali ste 50 svedkov:-)))
pane bože, však bolševici sú Progresívne Slovensko - chcú zriadiť verejné vyšetrovacie komisie ako vr. 1968 (tzv. previerkové komisie), prenieruju kaźdého zsodlišnými videním sveta ako oni (lgbti, homomanželstvá, migranti, národný štát). a ty vidiš všade Putina a jeho zasahovanie a preto v nemecku vládnu "putinoví ludia" ako Merkelova, vo fr. Macron, všetci slniečkarski predstavitelia v Škandinávii:-))) a my máme čaputovú, tiež výsledok putinovej intervencie - aj keď niektorí tvrdia že to ovplyvňoval istý Shaviv a jeho agentura.
pani prezidentka, Slovenka :-)))
blok majú všetci , a riadny
a kamionisti/náklaďaci sa sťažujú na zvýšenie vstupov na cestnú dopravu, keď preťažené kamiony robia kolaje, výtlky na cestách a dialniciach.
a vraj no go zony neexistuju a ani krimigranti neexistuju
hahahahahahahahaha - jasné liberni kresťania a nezávislé osobnosti
nieje, ak sa kocka správa ako guľa tak je to guľatá kocka - ak "liberál" nekriticky presadzuje svoje predstavy totalitnými metódami (viď nemožnosť kritiky Lgbti, EU, a zahr. politika) - o týchto témach neexistuje žiadna diskusia v mainstreame len pranierovanie za iný názor
Odporúčame