a neponižuju
podľa ústavy ho to nemá čo zaujímať
prvá dáma podĺa doterajšieho priebehu je predsa Kryska, rozdávać výplaty a ogrcaný cestovateĺ do Mexika a Kene a späť kde neviem čo robil...
Škripaĺ bol vlastizradca vlastne bonzoval aj na britov , veď bol dvojitý agent, v USA je za to trest smrti
staci, že nebude podvádzať nadaniach, nelietať za milion eur na sukromné lety z PP do KE a späť, vedieť bez papiera povedať súvislú vetu a chodi´t do práce aspoń 5 x do týždńa (kryska len 2,5 krát aj s cestou)
„Niekedy v roku 2008 som začal mať intenzívny pocit, že ma Andrej už od prvopočiatku Dobrého anjela klame. A nielen mňa, ale najmä ľudí, ktorí nám nezištne pomáhali. Niekedy v roku 2010 sa mi to definitívne celé poskladalo,“ opisuje Brossmann, ktorý na rovinu povedal, že Kiska bral Dobrého anjela ako nástroj na výhru volieb.
inzercia
„Andrej od začiatku vošiel do Dobrého anjela nie preto, aby pomáhal iným, ale preto, aby iní pomáhali jemu. Pochopil som, že všetci tí, ktorí sme venovali čas a peniaze Anjelovi, sme v skutočnosti od začiatku financovali politickú kampaň jednému človeku,“ povedal.
Podľa vlastných slov na začiatku roka 2011 odišiel zo všetkých výkonných funkcií v Dobrom anjelovi. Svojou kritikou si však vyrobil nepriateľov. „Bol som vychovaný tak, že nemám mlčať len preto, že väčšina ľudí so mnou nesúhlasí,“ dodal Brossmann.
https://www.aktuality.sk/clanok/248791/vyuzi…
Zneužíva Andrej Kiska Dobrého anjela? Spoluzakladateľ "anjela" tvrdí, že áno....
vyhlasit vojnu!
som myslel ze bude rozhodovat tribunal na nam. snp
on čita ja pri menovaní úradníkov, pritom za 4 roky vymenovávania by 2 súvisle vety mal vedieť vysmoliť
"Venuj sa v nedeľu týmto činnostiam a uvidíš, že nasledujúci týždeň bude lepší":-))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))
https://www.startitup.sk/venuj -sa-v-nedelu-t…
zbinko, pre teba na vysvetlenie, (viem źe tam nie je napísané "mal by si sis...") ale sú tu dporúćania, poukazujem najme na bod 1,2
dopraj si oddych a buď Offline:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
vieš aký je rozdiel " predávaj ďalej auta...", resp. "venuj sa naďalej predaju áut..." a "venuj sa radšej predaju áut....."?
nie to zakladá odporučanie : "venuj sa radšej predaju áut........" .-))
počuj a ty máš niečo proti predaju aut keď si už zabudol na krysku? predajca áut ti nejako ubliźil? povaźuješ to za podradnú prácu?
Odporúčame