V rusku.? To ako keby si myslel v ceskoslovensku a hovotril na slovensku
V rusku.? To ako keby si myslel v ceskoslovensku a hovotril na slovensku
Co vsak pomaha inym podnikatelom pentakom, jtckarom, poorovi, brhelovi, kocnerovi, advokatskym kancelariam za pekne sumy, firmam v predrazenom verejnom obstaravani, ostatni podnikatelia tymyo len zavidia a robili by to iste ak by mohli
Uvidite v decembri , januari v roku ci vam 13plat vonia alebo nie
Slnieckari budu opat prortestovat proti trumpovi a posielat na truc vsetkych na kubu
Ako mozes trollovat za oranzoveho parochnaca z fasingtonu, ved aj makrela ho odmieta kedze hovori a kona usa first
Hahaha ano nech si kupuju predrazene bridluce a plyn z usa
Tobuz co je? A co nemci a ostatne narody eu v amickych firmach?
Bolo by to vo vsetkych krajinach, vid 10000 eur mesacne zo statneho pre kadernika frprezidenta, platenie za nic nerobenie v parlamente zeny kandidata na prezidenta a pokus terajsieho o st. plat pre jeho starenu a to ma napadlo len fr, kedze ine clanky z krajin sa nam nedostali
Ale dane z nasich vysokych platov sa uz nehodia, vsak? Preto si každý pyta minimalku alebo ide pod cenu este aj ten deges sulik chce nizke mzdy
A ked su vo vlade vedia akurat odvolat vlastnu vládu
A naco vsak vtedy fico sa vyjadril, ze kvoty su neprijatelne
Od r 2005 sme v EU a zereme od 1990 nevieme co, a teraz v r 2017 sa niekto tvari zhrozene
Otazkou je ako sa zbavili na kryme tych ukrajincov, ked rusov tam je 90 % .? Ze by tam rusi boli odjakziva?
A este poenta toho vtipu- je to predseda ludskopravneho vyboru osn, podpredsa by mal byt niekto s africkej diktatury a cestny podpredseda velvyslanec S. Korei
Az po tebe igor z tt, ten to hra len na prachy z volieb, kedze ked mohol zostavit vladu , radsej kazdeho dourazal, vratane kollara a sulika
Nech si postavia vily niekde v ghete a nie v oplotenej luxusnej stvrti na predmesti a uvidia ako to funguje na dennej baze, ke aj tak najviac su cierni obetami nasilia ciernych gangstrov.
Odporúčame