A kde je istota, že testy odhaľujú len covid?? Chrípka zrazu neexistuje, takže väčšina z pozitívnych môže byť len chrípka alebo nádcha.
A kde je istota, že testy odhaľujú len covid?? Chrípka zrazu neexistuje, takže väčšina z pozitívnych môže byť len chrípka alebo nádcha.
"Na rozlúčke priamo na nádvorí Invalidovne sa mohlo zúčastniť asi 1000 ľudí, ktorí museli predložiť svoj covidpas." Tak toto musí byť smutné aj pre samotného Belmonda. Tam, kde odchádza, platia našťastie iné zákony.
História sa opakuje! Dnes sa židovské hviezdy presunuli do mobilov (digitálne covid certifikáty) a zdraví neočkovaní ľudia majú obmedzovaný až zakazovaný prístup do reštaurácií, kaviarní a iných prevádzok. Bez nášho náležitého odporu a nesúhlasu, bez nášho jasného nie fašizmu a jasného áno zdravému rozumu a ľudskosti to bude pokračovať. Hitlerovi tiež trvalo riešenie židovskej otázky 10 rokov, my sme dnes neukončili ani druhý rok a kam sme sa to už dostali?!!! Norimberg II bude, dámy a páni. Bohužiaľ.
Každý z nás musí stáť rovno a pravdivo a neuhnúť.
Zhodnotíme tento krok Malty s odstupom pár rokov, myslím, že stačia 2-3 roky a všetko bude inak. Ale my ľudia si to budeme pamätať.
Fašistické maniere nezaprú - majú v nich historické skúsenosti.
Znamenie zhora: na vstup vyžadovali "očkovanie", teda išlo o podujatie pre "vyvolených", t.j. fašistické maniere v praxi. To nie je oslava víťazstva nad covidom, to bola jeho podpora. Ten koncert mal byť preto ľuďmi ignorovaný a nemal sa vôbec uskutočniť. Ľudia si však nedali povedať, tak prišlo jasné znamenie zhora. Múdry pochopí, hlúpy si to musí odžiť.
"Iné zmýšľanie" a "iné postavenie".
Článok 12 Ústavy SR:
Základné práva a slobody sa zaručujú na území Slovenskej republiky všetkým bez ohľadu na pohlavie, rasu, farbu pleti, jazyk, vieru a náboženstvo, politické, či iné zmýšľanie, národný alebo sociálny pôvod, príslušnosť k národnosti alebo etnickej skupine, majetok, rod alebo iné postavenie. Nikoho nemožno z týchto dôvodov poškodzovať, zvýhodňovať alebo znevýhodňovať.
Opakujem: Nikoho nemožno z týchto dôvodov poškodzovať, zvýhodňovať alebo znevýhodňovať.
Antidiskriminačný zákon: Dodržiavanie zásady rovnakého zaobchádzania spočíva v zákaze diskriminácie z dôvodu pohlavia, náboženského vyznania alebo viery, rasy, príslušnosti k národnosti alebo etnickej skupine, zdravotného postihnutia, veku, sexuálnej orientácie, manželského stavu a rodinného stavu, farby pleti, jazyka, politického alebo iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, majetku, rodu alebo iného postavenia alebo z dôvodu oznámenia kriminality alebo inej protispoločenskej činnosti.
Pri dodržiavaní zásady rovnakého zaobchádzania je potrebné prihliadať aj na dobré mravy na účely rozšírenia ochrany pred diskrimináciou.
Ak sú samotný zákon, vyhláška diskriminačné, tak ich musíme ignorovať. Inak porušujeme zákon.
Ignorovať. Netreba nič robiť, treba zachovať pokoj a ignorovať. Treba ignorovať nulitné vyhlášky, ignorovať dobrovoľno-povinné testovanie a ignorovať každé protiľudské postupy. My sme občania a moc, nie naša "vláda". Článok 32 Ústavy SR nám to umožňuje.
Toho sa netreba obávať, to treba kvitovať. O žiadne vakcíny totiž nejde, tie génové terapie nie sú vakcíny.
P. Matovič, šírite strach a preto na strach umriete. Kto mečom zachádza, mečom aj schádza!
Vďaka tomu je taká, aká je.
Slováčisko ako repa získal striebro v typicky slovenskom športe :))
Protištátne a protiobčianske živly sa odkrývajú. Dobre vedieť páni politici.
Vám stačí podozrenie, že veci môžu byť aj inak, ako sa javia, pohodlne označiť slovkom "konšpirácia" a tým to máte vybavené. Už sa nemusíte namáhať. Poznanie je cesta.
To je posledný klinec do rakvy očkovacej kampane. Týmto očkovacia kampaň stráca pre ľudí akýkoľvek význam a očkovanie ako také je bezpredmetné. Treba sa zamerať a sústrediť na dostupné lieky proti covidu, na prísun vitamínov hlavne v prírodnej forme, dostatok pohybu na čerstvom vzduchu, zdravé medziľudské vzťahy a korona nemá šancu.
Ako konkrétne sa pričinil o devastáciu prírody? Keď ste ho už obvinili, tak uveďte aj konkrétne činy, ktorými sa pričinil o devastáciu prírody? Či to len samotnou výstavbou vodného diela Gabčíkovo?
A či my sami sa nepričiňujeme o devastáciu prírody každý deň???
Odporúčame