Myslím, že na MSlovenska by bola Peťa v slalome v cieli s časom o 10 sec. lepším ako by mali ostatné naše pretekárky. Je len málo krajín kde by nebola na ich majstrovstvách víťazkou. Držme Peti palce aby sa dobre pripravila na budúcu sezónu
Myslím, že na MSlovenska by bola Peťa v slalome v cieli s časom o 10 sec. lepším ako by mali ostatné naše pretekárky. Je len málo krajín kde by nebola na ich majstrovstvách víťazkou. Držme Peti palce aby sa dobre pripravila na budúcu sezónu
Ukrajinci nam dokážu že ropa nemôže k nám isť . Aj keby mali ropovod znefunkčniť sami.
Samozrejme že by sme zmaturovali.
Fico využiva právo mat vlastny názor. A nebojí sa ho prezentovať. Dosiahne to čo Slovensko aj EU potrebuje. To zadubenci v Bruseli nechapu
Nemám rád túto tému. Súste vlastniť firmu kde potrebujete robiť aj fyzicky ťažšie práce a Vy ste zákonmi limitovaný hmotnosťami ,ktoré môže žena dvíhať, potrebujete vysielať na služobné cesty. Sú rôzne obmedzenia zákonmi prečo žena nemôže robiť, to a ono, musí chodiť do práce neskôr ako Vy potrebujete kvôli starostlivosti o deti, atď. Mdu nemôžete dať rovnakú človeku ,ktorý má spustu obmedzení. Z toho vyplýva nižšia mzda a nižší dôchodok . Ten rozdiel musí kompenzovať štát a nie zamestnávateľ
SAS sa nedostane do parlamentu.
Klamete pani Yar. Spanielsko nepovolilo využívanie letisk . My sme akceptovali prelety a to isté musi akceptovat aj Španirlsko
Ale vyhrázať sa trestnym komandom predstaviteľovi štátu? To je predsa terorizmus? To po prehratej vojne pôjdu Ukrajinci proti vsetkym čo neschvaľovali ich postup?
To si ako môže dovoliť? Dokedy mu to bude EÚ žrať?
Ak si toho zlodeja predtým terorizoval Ty a obral o všetko, tak ide o niečo iné.
Najväčšie obavy o dovolenky?
Ja text čítam ,ale tí protislovenskí čítajú len nadpisy
Naučte sa čítať s porozumením
Z trojnásobne lacnejšej ropy od chorvátska sa postupne v textoch stal 3 násobne lacnejší poplatok za transport . Pritom je našou vládou deklarované , že dopravné cez Družbu pre ropu z Ruska je už v cene ropy z čoho vyplýva ,že dopravné cez Chorvátsko by tiež nemalo stáť nič.
Miešate dve veci, ktoré odlišne riešia dve odlišné situácie .
Sa čudujem tým čo zastávajú postoj Ukrajiny. Ukrajina sa dostala do vojny len vďaka svojej politike a nemôže očakávať nekonečnú pomoc od tých ,ktorých svojou politikou ohrozuje.
Sa čudujem vsetkým Slovákom demokratom čo sa zastávajú Holandska. A je ich dosť. Aj keď to môže byť len jeden človek pod rôznymi nickmi, ktorèho platia progesívci, ktorí s obmedzením práv Slovenska nemajú problém.
Takto vypadá diskusia , keď sa do nej pustia ľudia čo nemajú šajnu o čom rozprávajú . Tušia niečo, ale nevedia čo s čím súvisí.
Primitívne komentáre Zaax. Nerozumieš ani technológii a ani ekonomike. To isté platí aj aj Tvoje ďaľšie nicky, ktorými si reaguješ na svoje amatérske príspevky
Nerozumieš tomu. Neide o taviace pece, ale elektrolyzéry.
Odporúčame