jasne a trefne napisane. Chapeau, pan Takac.
jasne a trefne napisane. Chapeau, pan Takac.
Yzrael zabija v Libanone iba Hizballah (s nejakymi zenami a detmi) - takze je vsetko v poriadku.
Rusko zabija v Ukrajine iba nacistov (s nejakymi civilmi) - takze je to tiez OK.
bolo povinne pre zdravotnikov,, zachranarov, predagogov a dalsich - ak neboli zaockovani boli v praci "suspendovani", t.j. nesmeli do prace, nedostavali ani plat ani ziadnu podporu.
u inych profesii bolo to "dobrovolne" ockovanie vynucovane obdobne, nesmeli do prace alebo museli mat test nie starsi nez 48 hod - co pri danej kapacite testovacich pracovisk nebolo mozne pre zamestnanca (a uz vobec nie pre smenoveho zamestnanca) trvale plnit...
noze, daj udaj zo SUKL, kolko pacientov zomrelo na ibalgin ci acypyrin!
preto vypustili klempu
isteze... predmetna vpichovana "genova terapia" neodpovedala definicii vakciny - tak ucelovo zmenili definiciu: to ako by umoznili stierac nazyvat volantom...
...v laboratoriu, ktore "narychlo" postavili z grantov francuzskej vlady (treba si pozriet, kto tam to laboratorium slavnostne otvaral a kto sa spoluzucastnil...)
dokonca ho v priamom prenose v jednej debate vypli uprostred vety a debatu (podla programu) dalej jednoducho nevysielali - vskutku "vyvazena demokraticka" debata odbornikov podsuvajuca iba ten jeden spravny nazor
klames ako klamali aj kovidoteroristi.
hlasali, aby sa ludia napichali a chranili starku (bola to aj reklama v kampani) podsuvajuc, ze to zabrani sireniu kovidu - co zjavne pravda nebola a co neskor korigovali a aj fajzej v europarlamente potvrdil, ze vakcina nebola testovana na zabranenie sirenia nakazy.
a urobili to v rozpore s Deklaraciou ludskych prav, bez rozhodnutia sudu, na ktorom by mal obcan moznost branit sa obvineniu.
to tvrdis spolu s vonderlaynom uz dva roky pri kazdej vlne novych sankcii - a Rusko kupodivu stale zije a jeho ekonomicke ukazatele maju zdravy trend, co sa o ukazateloch statov EU povedat neda...
Necitaj len Dennik Nenavist - ale dohladaj si fakty, aby si nebol za hlupaka.
svet je sokovany z toho, ze ty ako nepriatel Ruska jazdis na ropne produkty z ruskej ropy - ze sa nehanbis!
caplovic nez napise nieco, cim zas oblbuje citatelov, by si mal overit dostupne fakty!
Vek odchodu do plneho dochodku vo Francuzsku je 67 rokov (ako v Nemecku).
vek 62 rokov (pred macronovou reformou) a teraz 64 rokov (po reforme) je vek mozneho odchodu do PREDCASNEHO dochodku (pricom musi by splnena podmienka aktivneho odpracovania 43 rokov a skola sa do toho nerata), avsak vyska dochodku je kratena o tretinu voci vypocitanemu plnemu dohodku vo veku 67 rokov.
tym si libtardovi zadal tazku otazku...
ak by ich zrealizoval Odor, niesli by jeho meno...
a preto neustale ziadaju dalsie a dalsie zbrane, moznost utocit dalekonosnymi zbranami do vnutrozemia Ruska a posielaju do bojov dalsich a dalsich vojakov?!
komik sluboval protiofenzivu a pristup UA k Azovskemu moru, sluboval aj "navratenie" Krymu, ba predtym nez bol zvoleny sluboval Ukrajincom ukoncit obcianske nepokoje a zabezpecit mier v Donbase...
melbourne ma pravdu. Nie vsetci tenisti ani mnohi ini sportovci nepodlahli natlaku ockovania (zato niektori sportovci podlahli po ockovani...).
5,5 miliardy zaockovanych?! tak to ty musis mat aspon 5 boosterov aby to vydalo take cislo...
ano, infatilne zdovodnenie toho Holeho, ze lietal na vikendy len za rodinou bolo smiesne a "papalasske".
ovsem podciarkujem, ze Djokovic ten pripad nebol - on splnil vsetky nutne podmienky pre vstup do Australie, co potvrdil sud a viza mu museli byt vratene.
Dalej to bola "iniciativna svojvola" vlady Australie exekutivne realizovana mopslikom Hawkom... zachovali sa k Djokovicovi ako k nepriatelovi statu ohrozujuceho nazormi obyvatelov - pritom Novak nikde a nikdy nevystupoval ani nevyzyval k neockovaniu, vzdy odpovedal iba co sa tykalo vyhradne jeho osoby a bolo to v sulade s Deklaraciou ludskych prav (tato bola vyhlaskami nizsieho stupna porusovana).
Odporúčame