Rusko je hrozba všade. Čo má na odstrašenie Moskvy NATO?
kecas. bezne v nedelu na kavicku bud do Hainburgu alebo do Wolfstahlu a elektrickou do Viedne. Kava bola sice so strudlou drahsia nez ta v Konditorei na Korze, ale raz mesiac na to clovek oferoval.
Alternativou bolo ist do Kitsee ku Skerlanovcom aj na gulas ci na vino. stary pan Skerlan pravidelne chodieval na domace zapasy Slovana (uz je po smrti), sam bol aktivnym hracom a dokonca reprezentantom Rakuska, podielal sa na vitazstve nad Juventusom Turin 7:0 v pohari europskych majstrov.
vylety sa nam tam zatrhli az po r.1969 a umoznili az o 20 rokov neskor. pocas tych len 20 rokov sa mozno tych 90% Bratislavcanov do Viedne nedostalo, dalo sa vsak na MS v hokeji do Viedne v '77.