cize fasabuk zahladzuje stopy po "osamelom vlkovi"?
to robi v pripade kazdeho podozriveho z vrazdy ci ublizeni na zdravi..?
cize fasabuk zahladzuje stopy po "osamelom vlkovi"?
to robi v pripade kazdeho podozriveho z vrazdy ci ublizeni na zdravi..?
nuz povedz, ako si Slovensko "poradi" bez ruskeho plynu, ropy a palivovych clankov do reaktorov VVER?
v konecnom dosledku iba vyslovila pravdivu skutocnost, ktoru vsak ini politici a mainstream popiera.
"Výtvarník má právo namaľovať čokoľvek." hmn, a fotograf nemá právo nafotiť čokoľvek..?
ak uznat Palestinu ako stat - tak jedine v hraniciach, ktore mala pri vzniku statu Izrael.
Inak by sa tym legitimizovalo kradnutie jej uzemia yzraelom pocas 70-tich rokov.
pri vsetkej ucte k takto postihnutym - co chcel hluchy a slepa pocut a vidiet pri vychadzani premiera z domu kultury do svojho auta..?
je to kradez a na kazdeho zlodeja raz pride trest.
konkretne???
klames. v Odese v Dome odborov neboli upaleni "futbalovi fanusikovia"
realnu exekutivnu moc ma (nikym nevolena) EK - v EP sa len lubivo ale plano keca a formalne oddobruje, co podsuva administrativa EK...
zabratie Sudet po Viedenskej arbitrazi bola vojenska operacia (podporena zradou zapadnych spojencov CSR v Mnichove, ktori deklarovali, ze nebudu CSR branit) = nasilne obsadenie cudzieho uzemia. Armada CSR ustupila (bez boja), lebo bez podpory spojencov nemalo zmysel sa branit.
zapad, aby "zakryl" svoju zradu veducu k vojne, vyhlasil za jej formalny zaciatok az "Gliwice"...
zapadom pisana "historia" eviduje zaciatok vojny v septembri, aby sa vyhli krokom, ktore tomuto "zaciatku" predchadzali: Mnichovska dohoda a Viedenska arbitraz (= zabratie cudzieho uzemia podporene zradou vojenskych spojencov...)
Taketo "pripisovanie" v statistike je nekorektne. Cesko jestuje od roku 1993 a ziskalo 6 titulov.
6 titulov pred rokom 1993, ktore ziskalo Ceskoslovensko, ziskalo Ceskoslovensko a nik iny (ani samostatne Cesko ani Slovensko).
Cesko jestvuje od roku 1993...
ved je to v clanku - v ozname, kde "vynechali" Rusko a ZSSR je uvedene, ze Cesko ziskalo 12 titulov MS - kedy?!?
ona to predsa pred rokom povedala a dokonca podciarkla. ZSSR v prejave ani nespomenula...
do cca 120 km je to kratka preprava, vhodnejsia pre nakladne auto.
srot vsak nie je ziaden rychlokazitelny tovar. doba jeho prepravy nie je rozhodujuca ani z komercneho hladiska. taketo medzinarodne cestne prepravy kamionmi by som riesil administrativnym zakazom a prikazom prepravy vyhradne po zelenici.
Okrem priazniveho ekologickeho vplyvu by to odbremenilo aj beztak pretazene cesty a tym by to malo aj pozitivny vplyv na vyssiu bezpecnost cestnej dopravy...
Odporúčame