o jej vine rohodol sud v spravodlivom procese.
uved, kedy bol sudny proces s obcanom hambalkom, v ktorom sa mohol spravodlivo obhajovat, a ktory sud rozhodol o zablokovani jeho majetku a zbaveni ho obcianskych prav! idees!
o jej vine rohodol sud v spravodlivom procese.
uved, kedy bol sudny proces s obcanom hambalkom, v ktorom sa mohol spravodlivo obhajovat, a ktory sud rozhodol o zablokovani jeho majetku a zbaveni ho obcianskych prav! idees!
1/ nebol rusky kolaborant - to z neho ucelovo vyrobila cvargovlada a v brusseli to lzivo potvrdil KORCOK
2/ stat o nom krivo a bez sudu "rozhodol", tak stat ho, zial, musi aj odskodnit
3/ bolo by spravodlivym zadostucinenim, ak by si stat skodu vymahal od tych co hambalkovi ujmu sposobili
ved on svojmu narodu verne sluzi - ale Ukrajinci to nie su...
progresivne libtardny mojko, skus este raz a pomaly odpovedat na moju nastolenu otazku vyssie:
co je vacsina zo 150: 79 alebo 71?
myslis tych par caputolipsicovcov, co mali jediny "usvedcujuci" dokaz zalozeny na vypovedi cviceneho kajucnika, ako makoa, ktory svedcil v cca 80 pripadoch?
mojko s tromi rychlokvasnymi progresivnymi vysokymi skolami a sorosovym kurzom, vysvetli nam, ak teda tuto vladu zvolila "mensina", ako to, ze vladne..? preco nevladne teda ta tvoja udajna "vacsina"??
vlastizradcovia su ti, co znicili PVO Slovenskej republiky, dotiahli jeho ekonomiku na predposledne miesto medzi clenskymi statmi EU pred Bulharsko, ohovaraju Slovensko v zahranici a dozaduju sa v brusseli stopnutia eurofondov pre Slovensko.
objektivne je lepsia "slecinka" - nez uj co kope za cudzie zaujmy a vyhraza sa legitimnej vlade uz ako kandidat
-pre normalnych a rozmyslajucich ludi.
jestvuju vsak aj libtardni PSoagresivci co neprekrocili tien "lebofico".
netaraj!
chodec bol zrazeny na prechode (po zrazke telo odletelo mimo neho),
chodec bol zrazeny v lavom pruhu cesty, teda musel prejst najmenej 5 m od chodnika - pri dodrzani predpisanej rychlosti a venovani sa riadeniu by ho musel uvidiet a vcas zastavit aj vodic zaciatocnik.
toto vyhlasenie je pre teba vyhrazanim: "Vláda nemá dôvod sa nimi zaoberať"?!
ako na nich utoci? tym, ze vyhlasil ze "Vláda nemá dôvod sa nimi zaoberať"???
volebny vlak pre slovenskych studentov na Slovensko bude "apoliticky" - organizatori ignorovali slovenskeho narodneho dopravcu, ZSSK, a za prepravu davaju zarobit cudziemu subjektu.
tym ukazali o co tymto progresivnym teliatkam a ich pretlacanemu kandidatovi ide - kopu za cudzie zaujmy, kopu proti Slovensku.
coze je 11 tisic podpisov voci peticii s vyse 600 tisic podpismi, ktore s podporou sustavneho udu hodila rezidentka do kosa
CeTKa-stetka klame:
1/ <Ukrajina sa tiež vzdala svojho jadrového arzenálu>
Ukrajina sa nemohla vzdat niecoho, co nikdy nevlastnila! Ukrajina sa vyclenila, aby nebola (spolu)nastupnickym statom po ZSSR, bolo nim iba Rusko, ktore jadrove zbrane vlastnilo a malo ich rozmiestnene aj na uzemi Ukrajiny, ktora blokovala ich stiahnutie. Ukrajina ich blokovanim vydierala Rusko o "financne odskodnenie". Kedze Ukrajina nebola spolunastupnicky stat po ZSSR, neprevzala na seba svoju alikvotnu cast dlhov ZSSR a platilo ich Rusko...
2/ <Budapeštianske memorandum, ktoré Rusko porušilo, pozn. red.>
Rusko nemohlo porusit nieco co nikdy pravne nevstupilo v platnost - ziaden signatarsky stat, vratane Ukrajiny, toto memorandum neratifikoval (ma teda iba nezavazny, deklarativny charakter)
tak, veru.
prva transa dodavok bola podpisana 7. oktobra 1941, splacana Ruskom dodavkami chromu, manganu, zlata a platiny.
k dodavkam zacal byt prvy vyuzivany "polarny" koridor, potom od decembra 1941 "pacificky" koridor (obmedzeny vsak kvoli Japonsku iba na ruske lode) a "perzsky" koridor bol otvoreny az v polovici 1942.
ak niekto napise pravdive skutocnosti - tak mu podla teba "sibe"?
ak by boli ti zabiti odkialkolvek, tak oko za oko...
Kuzminov nielenze zradil, ale zabil ci podielal sa na zabiti svojich spolubojovnikov, co mu ako pilotovi dovtedy kryli chrbat.
Odporúčame