zistili, ze v minulosti pochybili tak teraz to koriguju - co ti je nejasne..?
zistili, ze v minulosti pochybili tak teraz to koriguju - co ti je nejasne..?
"nova doba - host vyhazuje vrchniho..."
ved je v clanku: "ruskí vojaci terminály Starlinku využívajú na okupovaných častiach ukrajinského územia"
presne tak. "projekt" usa zvany trojmorie prezentovany pred cca 8 rokmi ujom Friedmanom sa realizuje
to americke obilie z Ukrajiny nema co robit v Polsku (ani na Slovensku!). Nech ho vozia tym hladujucim!
Monsanto predovsetkym.
ak by aj mali - tak i v clanku sa pise, ze to kupuju, teda ani nekradnu ani nezobru ako fetak v zelenom, aby to mali zdarma
od svojho vzniku tam uzemie nasilne "rozsiruje" iba yzrael, vratane okupovania uzemia susedov...
ani v sulade so zakonom a uzivatelsky neprimerane komplikovane, nie je jasne, co kde pre koho ako plati.
tabule oznacujuce "zonu" su privysoko s malym a tym necitatelnym pismom, Q-cod privysoko, aplikacia vyzaduje mobilny tlf s urcitym vybavenim (co je klasicke "viazanie" tovaru a sluzby v rozpore so zakonom).
je to postupne zavadzane vallatorove vypalne, z ktoreho profituje najma sukromna fy.
EU nie je stat ale zdruzenie statov na zaklade spolocnej zmluvy suverennych statov - jej symboly teda nie su "štátne symboly" a v principe nemaju co na oficialnych dokladoch vydavanych SR co hladat...
sice neodsudil, ale len na zaklade vypovede kajucnika drzali mnohych ludi neprimerane dlho vo vazbe (a niektori tam nasli i smrt...).
yzrael - od pociatku svojho vzniku tam kradne cudzie uzemia
ty si skus spomenut co sa stalo 14. maja 1948 a deje sa tam odvtedy - nasilne zaberanie pody Palestincanom, ich postupne vyhladzovanie a okupovanie i uzemi susedov.
Noze skus...
ano, Ukrajina vrazdila civilov a aj deti - chod po Aleji anjelov a zakric tam, ze to nie je pravdaa.
turnaj sa nemoze nazyvat "MS", ak ucelovo nie je umozna ucast vsetkym timom. hanba!
ten lubozvucny nazov той відомий український симфонічний оркестр v anglictine je preto, ze je financovany $ na zaklade schvalovania us-kongresom..?
btw., nech sa tym mladym muzom a zenam v hudbe dari.
jeho mobyl mu to neopravyl...
veru - celu svoju proffesnu karieru bol zapredany hokeju...
Odporúčame