nie, neznamena. ak varis v kotle, tak vypary unikaju (inak by kotol roztrhlo)
nie, neznamena. ak varis v kotle, tak vypary unikaju (inak by kotol roztrhlo)
urrite nie - ved si cital, ze vyhlasil "nie som infekčný", lebo berie lieky, tak nemoze byt ani partak/-ci...
ved aj fakcina vraj branila prenosu covidu podla medii a vtedy vladnucich politikov na Slovensku - hoci to ani sam fajzer nikdy nevyhlasil (co potvrdil neskor v EP)...
zufalcom je zrejme pavek, ak sa obklopuje takouto "mladezou"...
P.O.H.:
Ó, mládež naša, tys’ držiteľkou rána,
vladárkou mája tys’, jara pokladníkom,
šafárom šťastlivým; k tebe obraciam sa
zo smutnej zápače, od ďalekých honov,
mrázkom už striebrených - volám: Vezmi kľúče,
odomkni raj nám zavretý!
...
A zasa do práce -ona preds’ je žitia
väčší diel-, boriť sa! Opáš obra sily,
rytiersku odej broň, kriela rozpni orlie!…
Zač zápas veľký ten? Za trón pravdy, dobra
zdroj, krásy diadém; za kráľovstvo ducha!
Ó, navráť raj nám stratený!
mozno poutekali na krvne testy...
1/ aj hokejista je obcanom a ma pravo, aby jeho ludske prava boli respektovane (sloboda prejavu a sirenia informacii)
2/ uputavkou propaguje americkeho zurnalistu Carlsona (rozhovor s Putinom je jeho iniciativa)
3/ co je "sokujuceho" na upozorneni na rozhovor americkeho novinara s ruskym prezidentom?!?
neohrozil?! TP nemocnice je o com..?
on svoju psychicku chorobu taji - ale vdaka jeho prispevkom o nej vieme vsetci
cita, ale jeho progresivne mentalne vybavenie mu neumoznuje pochopit ten text
3x - aby mali viac slobody...
ked sa preberie, zisti, ze to jeho lava ruka
zase si mimo misu - preukazujuc tvoju hlupost kaviarenskeho povalaca.
temou su fondy v posobnosti ministerstva kultury - tvoj rekondicny pobyt seniora si ries na inom poschodi.
skusim paralelu: idem po dialnici 130km/h a vacsina ma predbieha. S tym nikto nepohne. Jediná cesta je legalizácia neobmedzenej rychlosti a OSVETA k nej.
co je "nereálne"? ze utočia..?
panie poslankyne by si mali do 10 rokov ujasnit, ci boli naslinene alebo znasilnene.
tak, tak. Aj progresivni libtardi si mysleli ze v NR nebude nikto zratavat ich podpisy...
A2 vsak nema mentalnu vybavu na chapanie plnenia zakonnych podmienok.
ved nenakupuj v kompostarni ale v riadnych potravinach.
preco tak hlupo trepes zatajovanim podstatneho dovodu - ze kandidat mal v predlozenych listinach s podpismi pre svoju kandidaturu "mrtve duse" a nesplnil zakonnu hranicu podpory 100 tis podpisov?!
predpokladam, ze to nenechal az na koniec vojny, a preto sa tam tak huzevnato angazuje.
aj keby isiel po styroch - zakon chodcovi ako ucastnikovi CP neurcuje nedovolenu hladinu alko. to ta na skoleni policajtov neucili?
este raz si precitaj co som napisal vyssie - nenapisal som, ze by bol niekto triezvy: dolezite je co je v spise...
Odporúčame