jeho cestu jeho autom a skodovu udalost vari platia danovi poplatnici SR, ci mas este nejake blbe "vysvetlenie"?
jeho cestu jeho autom a skodovu udalost vari platia danovi poplatnici SR, ci mas este nejake blbe "vysvetlenie"?
aka slovenska delegacia bola v tom lietadle?
naozaj. na Slovensku je mnoho podnikatelov - preco neleteli ostatni?
ak nejaki vybrani podnikatelia boli sucastou delegacie, ich pritomnost ma suvisiet s hospodarskym zadanim a zahranicnou politikou SR.
videli ta tam nastupovat
2x40 min cisteho casu.
nemecky sud obvinil kalinaka za udajne spolupachatelstvo - co tu ty podsuvas?
je v sulade s rozpoctovymi pravidlami, ze gigola si plati dotycna zo svojho a nie z penazi danovych poplatnikov
mojko, v SR platia zakony SR - tak netrep zase tvoje fantazmagoroviny!
Danko bol v ten vecer na nejakej pracovnej ceste za peniaze danovych poplatnikov SR..?
aj s podvodnym PRkom, ze vraj zastupovala mesto Pezinok v spore so SIZP ohladne "Ekologickej skladky"
ergo, naslovovzaty odbornik vyssieho rangu nez cely ustavny sud SR...
ma papier z politickych vied z univerzity MBBB a zavratnu karieru clena Olajno s prestupom k Sasankam
odporucila aj Slnku zmenit svoje cykly - ak by to s tym znizenim sklenivych plynov nevyslo..?
je to plne legitimna poziadavka hociktoreho obcana SR platiaceho dane v SR o pracovnej ceste v sulade so zakonom o pristupe k informaciam
volby sa blizia, tak uz sa to vezie - "demokraticky" sa partaj ohrozujuca sucasnych uzurpatorov moci zakaze a rozpusti... "nenechame si predsa nasu euro-demokraciu rozvracat..."
kalinak spachal nejaky unos..? preco to nepovies policii?
ved aby si nebol za somara ty - tak uved kedy Rusko vyhlasilo Ukrajine vojnu ci Ukrajina Rusku!
Rusko vyhlasilo iba SVO podla dakeho clanku Reglementu OSN ("pravne" na ukrajine nie je vojnovy stav)...
EU ako garant vsetkych dlhov Ukrajiny sa teraz moze vytesovat...
niezeby dotycni nemali byt obvineni - ale novinarcina informujuca o "stovkach" ton je pod uroven. ved co do hmotnosti doviezli tolko odpadu, co odvezie jeden zeleznicny vagon...
takych tupych typkov tam mas teraz plnu vladu vratane prazskeho hradu
Odporúčame