Vulgarizmy, to mi pripomína nejaké divadlo. Míting SMERu?
Vulgarizmy, to mi pripomína nejaké divadlo. Míting SMERu?
Čo už s vami deťmi. Hádam z toho vyrastiete a neskončíte ako Blaha.
Návrat k tradíciám. Návrat tradičných chorôb a tradičnej medicíny. Na Slovensku bolo pred pár desiatkami rokov bežné, že v rodine sa nedožili dospelosti 2 - 3 deti. Lekár bol drahý a ťažšie dostupný, medicína nemala také možnosti ako dnes. Dnes bude lekár drahý a časť populácie verí antivax nezmyslom. Len taký malý rozdiel, tradičné slovenské rodiny boli viacdetné.
Prečo toto indivídum volí niekto, kto si z práce sporí na dôchodok, nechápem.
Voliť protislovenskú rečami pronárodnú opotunisticko-rodinkársku tlupu?
Neviem, v nacistickom Nemecku, to bolo inak.
Celá SNS sú múdri krásavci, navyše skromní, úprimní a tolerantní. Čo by sme bez nich robili?
Pravda to je, ale závisí od typu nábojov.
Tak si zviditeľnil aj vašu iniciatívu. Aj keď nejaké indície už tu boli známe dávnejšie.
V normálnom štáte sa najskôr veci vyšetria bez politického tlaku.
To zvyšuje jej šance na nejakú funkciu na kultúre.
To bude ten, o ktorom hovoril pán Fico, dvanástky, nočné za pásom vo fabrike. Každý funkcionár ssd si tým prešiel.
Žiadne jednoduché riešenie v tomto rodinkárskom štáte neexistuje.
Mňa by len zaujímalo prečo si pppp myslí, že portrét prezidenta visí všade. Či to je ďalšie plnenie predvolebného sľubu?
Dajte nám svoje peniaze. Nosná idea "pronárodného" ssd politického spektra.
No to už hej vlajka na Peleho pozadí. Odvážne.
Možno nejaký výrobca vegety sa zľutuje.
Presne tak. Ani dobrý automechanik nerobí za pár drobných.
Odporúčame