"Všude dostávali tutéž odpověď, že Moskali všechno snědli a zabrali. " Jaroslav Hašek Osudy dobrého vojaka Švejka
"Všude dostávali tutéž odpověď, že Moskali všechno snědli a zabrali. " Jaroslav Hašek Osudy dobrého vojaka Švejka
No, ak SMERáci majú nového kandidáta do vedenia protidrogovej centrály naka. Alebo po Dolinkovej vezme zdravotníctvo.
"Psíčkári" , ktorí chovajú psa v mestskom byte, dávajú ho vysr... pred susedný vchod, pričom pes cestou obští čo sa dá sú už v podstate národné dedičstvo. Ak ho náhodou venčia viac ako 5 minút, tak zásadne bez vodítka, pričom čokel doskakuje na každého okoloidúceho. A tie kecy... iba sa hrá, je to len šteniatko, zatiaľ nikoho nepohrýzol... Na psa by mal byť povinný kurz a skúšky , ako sa o neho starať, ako ho vycvičiť a kde je dovolené ho venčiť a až potom by bola možnosť ho vlastniť. Pes nie je hračka.
Ešteže keď utekajú, tak ich vítajú v každej slovenskej dedine, však.
Poctivo pracujúci držte si peňaženky.
Pán minister by to mohol s odborníkmi, ktorí mu to poradili, ísť predviesť do bežnej sídliskovej základky. V triede, kde má polovicu žiakov závislých na mobile, alkohole/tabaku/inom, zopár nevychovaných a zanedbaných detí (tzv. porucha správania alebo učenia ) a k tomu tradične jeden, dvaja pacienti psychiatrie, samozrejme v reálnych podmienkach, kde sa CPPPaP len hrá, že niečo rieši a sociálka nemá čas lebo...
Tuším unikol článok Silvestrovského vydania. Keby zrušili toto nezmyselné ministerstvo aj s jeho inštitúciami, ktoré sú plné odborníkov, školstvo by nebolo o nič horšie. Akurát by sa ušetrilo. Panenko Marie Podsrpenská, vidíš to?
Najviac tuším počasie prekvapilo cestárov. Chcelo by to pre nich ministerstvo.
Terraz je bačovanie z nášho "našim" a k tomu snaha posunúť štát k totalite.
No pravda, neuznávajú kultúru "našich" kde brať cudzie je ľudské právo "našich". Ešteže to vyšetrovať a trestať majetkovú kriminalitu, nonono zlý zlý Soroš, prezidentka, mimovládky, ambasáda, európska ľavica aj zabudnutí scientológovia. Páni veľkomožní ssd sú jediný etalón pravdy, odbornosti, spravidlivosti, múdrosti a toho kto čo smie. Čudný to štát, kde si právnici v politike predstavujú spravodlivosť bez morálky.
Keby sa nebol dal očkovať, ešte by žil.
Nevadí, že kradnú, hlavne, že sú "naši".
Pravda, hlavným problémom Slovenska je naivným voličom zvolení Ndrangheta. Keby sa činy ssd zhodovali so sľubmi, bolo by tu druhé Rakúsko. Zatiaľ tu máme na hulváta zlodejinu zahalenú v národných farbách.
Je skôr oportunista, tak ako vodcovia ssd.
Lepšie peniaze rodinám, ako "našim" rodinám.
Kdo maže, ten jede. V našej kapustovej demokracii je čudná sloboda slova.
Fico nepotrebuje študentov, jeho volič je zlodej prepustený z basy.
A čo ten SMERák Dušanko?
Myslíš to tak, že označiť pedofila menom Putin, je urážka pre pedofila?
Odporúčame