Pelle otočí ako vždy.
Pelle otočí ako vždy.
Istoty pre ľudí, ale iba pre "NAŠICH" SSD. Gratulujem voličom SSD, a ďakujem za kus dobrej roboty. Dôchodcovia prídu o rodičovský, sporitelia v 2. pilieri o časť peňazí, podražia hypotéky a skončia mnohé mimovládky, ktoré sa starajú o ľudí, tam kde štát už roky nefunguje.
Drogy sa predávajú v každom obchode a novinovom stánku. Alkohol je tvrdá droga a nikotín je návykový ako heroín.
Tak nie je potvrdený a robí zmeny v polícii. Zaujímavé.
A o 4 roky, ak títo sľubovači toľko vydržia, zase pôjdu šutajovci. Za Kaliňáka korupcia papalášov neexistovala, teraz tí, ktorí korupciu tunelárov vyšetrovali, musia odísť. A zase korupcie nebude, len peniaze sa budú tratiť a niektoré familie chytia záhadný vietor v "podnikaní". Som zvedavý ako budú zvyšovať ten sociálny štandard, keď ich ako prvé zaujíma upratovanie polície a súdov, znižovanie trestov za majetkovú kriminalitu a rušenie trestu prepadnutia majetku.
Výhovorky typu, že sa to nestihne, lebo by sa museli začať vyplácať už od novembra. A to zistili až po voľbách? Respektíve, vadilo by dôchodcom, keby im 13. dôchodok meškal mesiac či dva? V podstate, celé čo SSD vymyslela je zobrať peniaze z druhého piliera a rozpustiť ich na tzv. 13. dôchodky. (pričom ako je v ssd zvykom 30% financií sa záhadne stratí)
SMERáci vyberú druhý pilier a vyplatia zopár vianočných dôchodkov.
Najväčší odborníci v presune štátneho majetku na súkromné kontá od 89 sú v SSD. Kšefty majú všade od zdravotníctva, cez dopravu po armádu. Kdeže KDH a Oľano.
A veď to je normálne, ak si dospelý človek, slovenský poslanec vyzdobí kanceláriu portrétom Che. Nakoniec tam mohol zavesiť Pol Pota. K tomu smeruje.
Menšia kríza stredného veku. Zaujímavé, že toto imponuje vyše 200 000 voličom. Taký politický influencer, okrem blbostí robí how now, ale sledovanosť má.
Kto kradol viac a kto menej je tá cesta, ktorá vedie do pekla. A na tej sme. Za pár rokov bankrot, a bude po "istotach".
Akurát, že tí blázni z hamasu podrežú kresťana, či ateistu rovnako ako žida bez mihnutia oka. Hamas je hrozba pre civilizáciu, rovnako ako ostatné militantne islamské skupiny.
Jedná sa o cca. 10 miliárd ročne. Systém je priebehový, platí sa z toho, čo pracujúci odvedú. Rezerva je na jeden mesiac. Aby bolo na 13. dôchodok, bolo by dobré, keby väčšina zamestnancov dostala 13. plat. Čo nedostane. 13. dôchodok je pravidelne každý rok 800 miliónov + navyše. Čo chce "prosociálna" vláda. Zobrať rodičovské dôchodky. Siahnuť na peniaze 2. piliera. A z toho prerozdeliť dnešným dôchodcom. Rodičia, ktorí pracovali a stihli vyštudovať 3 deti prídu o rodičovský a dostanú 13. Kedy a koľko a či viac sa uvidí. To, že SMERáci opäť chcú zasiahnuť druhý pilier je čistá zlodejina. Starí rodičia budú prejedať dôchodok vnúčat. Mám tušenie, že táto vláda potiahne Slovensko k bankrotu.
A čo s našou národne a sociálne orientovanou "novou" vládou? Ignorovať?
No veď SMERáci vás chorým poliečia. Kšefty v zdravotníctve je ich parketa.
Aj medvede už nechodia, sú to borci táto nová vláda "odborníkov" .
Rovnica je jednoduchá, ak ťa volič vidí, tak ťa volí.
Pretože naša nová vláda robí to, čo je dobré pre Slovensko.
Makajú pre občana. Čochvíľa budú dlhšie rožky a lacné maslo. Úprimne. Na tejto vláde sa mi páči, že VÔBEC ALE VÔBEC nehľadí na svoje vrecká, ale sa snaží pomôcť bežnému človeku. A mainstreamove média si nevšimli, že už aj Soroš s medveďmi dá pokoj, vďaka novej vláde. To sú problémy bežnej rodiny, pracovné zaradenie Hamrana, súdna rada, medvede a Soroš.
Odporúčame