Ale pán Fico sľúbili, a oni veru slovo držia. Len Soroš zabraňuje dobrým úmyslom ctených pánov SSD. Soroš Sľuby Demagógia.
Ale pán Fico sľúbili, a oni veru slovo držia. Len Soroš zabraňuje dobrým úmyslom ctených pánov SSD. Soroš Sľuby Demagógia.
A ten Soroš je tu teraz pri tebe?
A zlatý rubeľ ako? Kupovať?
komunisti sú dávno v smere
Soroš nesmie chýbať. A čo prezidentka a ambasáda sú od macochy. Scientológovia sa kam podeli, nejako som o nich dávno nepočul?
Rusko? To ničí akurát seba.
To, že priemerný vek pediatrov je 60 rokov, nevzniklo za deň. A za deň sa tento stav nezlepší. Akékoľvek dobré riešenie len spomalí zhoršovanie situácie. A aj iné medicínske odbory nie sú na tom lepšie. Desiatky rokov končí väčšina študentov v SOŠ = učňovky, vysokoškoláci študujú hlavne humanitné odbory, ekonomiku a možno ešte právo.
O slobodných voľbách si už počul? Rozhoduje volič. Dobrovoľne si vyberá svojich zástupcov. A teda aj zodpovedá za to, koho volil. Po 89 to tu mali hlavne pod palcom HZDS a Smer. Väčšinu obcí okrem Bratislavy prakticky súvisle. Tieto 3 roky boli len taká menšia prestávka.
Čudujem sa, kde sa na Slovensku berie toľko milovníkov russa a prečo má niekto potrebu russa velebiť.
Nič hrozné by sa nestalo.
Urá urá urá čapájev geroj za ródinu za stálina na boj na boj na boj. Štát, ktorý zrušil nevoľníctvo v roku 1860 super. Báťa Pypa I.
A počas druhej svetovej Slováci bojovali po celej Európe po boku Nemcov. A čo teraz? Prídu ruzzkije nás denacifikovať? Rusy milióny vlastných zmárnili v gulagu. Nech si upracú doma.
To by ma tak zaujímala motivácia slovensky hovoriaceho človeka hájiť rusko.
Geniálny šachista Putin Pypa ničí drony pomocou lodí. Šach mat Ukrajina.
strana milionárov je smer
Niekto sa bráni agresii, niekto je agresor.
SMERáci dostali v prezidentských voľbách na frak. Fica porazil aj Kiska. Hoci je Fico "najchvenejsi".???.
A je to jasné, agent Soroša. Ambasáda, fajzer atď.
A koho opakovane volia "rozumní" a "pracujúci". Zato tu všetko tak super funguje, že to tu mal vyše 20 rokov pod palcom smer s hzds.
Серьёзно? На телеграмме? Брось чепуху нести.
Odporúčame