Ty si si asi nevšimol, režim sa mení, ale ľudia zostávajú. Trocha objektivity. Čo bolo lepšie z pohľadu obyčajného pracujúceho alebo dôchodcu? Na druhú stranu Slovensko nebolo ani nie je líder v technológiách, sme montovňa. Vzdelaní ľudia nám utekajú von.


