Nevidím rozdiel v tom dať si čiapku z alobalu a v tom, čo robia slovenské učiteľky v pracovnej dobe. Napríklad vianočná výzdoba kancelárie primátora, chystanie rautu pre vrchnosť (obecný úrad, ministerstvo školstva...), zalievanie kávy... Takže nie sme na tom o nič lepšie. Služobnícka mentalita / papalášizmus. Vhodne sa dopĺňajú.

