Čo hračkárske pištole sú už nezaujímavé?
Čo hračkárske pištole sú už nezaujímavé?
Sloboda prejavu.
Že nemá alternatívu. Volič si bohužiaľ vybral toto čudo.
Zaujímalo by ma, čo páni z PS a KDH od Fica očakávali. Asi niečo v štýle, správajme sa k nemu slušne a on sa polepší. Tu by prospelo nejaké ústavné obmedzenie pôsobenia v politike, povedzme maximálne 2 obdobia.
Vtipné, ako ľudia, ktorí nepracujú alebo pracujú za minimum každého "dotujú" . Napríklad troli ssd a republiky.
Ja som zatiaľ videl v panike len SMERákov. Čochvíľa ďalšie dejstvo v zdravotníctve.
Vyššie dane nie sú konsolidácia, konsolidácia sú nižšie náklady a efektívne čerpanie zdrojov. Nepodplácať voličov a nekradnúť. Celá táto situácia je výsledkom 30 rokov ignorovania kvality vzdelávania.
"Pronárodní" kazatelia morálky rastú ako huby po daždi, treba slušne žiť, nie o slušnom živote len Tárať. Tá vaša slušnosť je rovnaká ako vaše národné cítenie, sú to len mimikry.
Do pekla na zlatom koči, čo tam po vnúčatách.
Áno, "pronárodní" ssd sú v šľahnutých nápadoch špička. "Vyhrali" ste nad liberálmi a vaša výhra je život v predraženom nefunkčnom štáte. Gratulujem, užite si výhru.
My si počkáme čo povie MUDr. Kaliňák.
Divadielko, pokus o prekrytie zdierania ľudí daňami.
To by sa potom ťažšie kra.. podnikalo. Treba všetko natrieť farbou ako v Trenčíne a hneď bude kopa nových nemocníc. Môžu na steny namaľovať aj zdravotníkov. V zdravotníctve sa jednoducho rúca tradičný slovenský systém, proteženti do platených funkcií s minimom práce a zodpovednosti, pretože všade naokolo zarobia nespokojní zamestnanci viac a prinajhoršom idú o nemocnicu ďalej, kde ich neskúša šikanovať nejaký blb.
Россия ето не вес мир. Ты гений из сарая.
Génová terapia ohoho. :)
Chcete lacnejšie energie? Tak chcite. Program bol trestný zákon a. stopka špeciálnej prokuratúre. Tam pôjdu vaše dane, na ssd nenažrancov a národných pokrytcov.
Prd viete, nemáte ani základ biológie a mudrujete lekárom do roboty. Zomierajú aj dnes, choroby srdca môžu byť aj vrodené, zápaly srdcového svalu aj po angíne a prekonanom kovide.
Slováci v prvom rade kašlú na vzdelanie a v druhom kašlú na nepokradneš. Tak vyzerá potom naša životná úroveň.
Ohohó, naučil si sa kopírovať. Prezradím ti tajomstvo, deti zomierajú denne, očkované aj neočkované. Každý raz zomrie. "Páni, že sypú jed do všetkých studní a žriedel, lekári, že podávajú otravu v liekoch, farári pri svätých tajomstvách.“ Záborský o nepokojoch na Zemplíne. Si ako tí sedliaci. Otravu ti páni chcú dať.
Odporúčame