Neviem ako v roku 2003, ale dnes Čína nielen väčšia, ale aj vyspelejšia ako USA. Američania majú dobré poľnohospodárstvo, informačné technológie (software) a zo zotrvačnosti ešte zopár univerzít, ale v ostatných oblastiach je na tom Čína hospodársky už ďaleko pred USA.

