Reegulus a musiker63, keď už sa prousácki trolkovia pustia do seba, to už musí byť vaša úderka veľmo nervózna a vykoľajená :-)))
Reegulus a musiker63, keď už sa prousácki trolkovia pustia do seba, to už musí byť vaša úderka veľmo nervózna a vykoľajená :-)))
nebude náhodou problém v tom, že kiska zhrabol do vačku banko kartu, ktorú každému prezidentovi predtým ošetrovala kancelária, pretože po činnosti nevykonáva, aby sa niekde zaoberal platením kartou,
tento však pochopil, že najlepšie si kartu obriadi sám a ten prezidentský plat, ktorý akože rozdáva, niekoľkonásobne prečerpá na výdavkoch
radšej tam malo sedieť vrece zemiakov, neviem, či by bolo síce po piatich rokoch vhodné na sadenie, ale prospešné v hnoji by bolo určite, tento "patrón" by znečistil aj hnoj
lichvár nemá vlasť, vždy to je zapredanec, ktorý sleduje len svoj prospech,
kto dal tomu človeku kompetenciu na také vyhlásenia?
západ vždy porušil a poruší všetky dohody, jednou z nich bola, že sa bývalý východný blok nestane členom NATO.
Prečo boli vojská Varšavskej zmluvy zlikvidované a NATO stále expanduje?
Slovensko, chceš byť na strane svetového agresora, ktorý systematicky ničí celý svet, pretože mu vyhovuje chaos, na ktorom sa nabaľuje a zväčšuje svoje zisky.
V tomto šialenstve je jedna pozitívna skutočnosť: NATO nemá technické a ani ľudské kapacity na to, aby vyhralo vojnu s Ruskom.
ty iba zle čítaš, nikto nenapísal nič o teroristickom útoku, ale nikto ho ani nevylúčil, vyšetrovanie nie je ukončené a novinári v ria pracujú veľmi rýchlo, slovenskí novinári dávajú aktuality po dvoch dňoch, najprv im ich musia politruci z júsej ambasy schváliť
musím však podotknúť, že to, čo prevádzate na tejto debate, nie je hodné človečenstva
Zdroj blízky vyšetrovaniu tragédie oznámil novinárom, že na telách obetí sa nevyskytujú príznaky po explózii výbušniny
Ako dopadli voľby v Turecku, je vecou voličov Turecka. Možno by bolo načase, aby každý národ robil to čo považuje za správne, pokiaľ tým nenarušuje suverenitu druhého štátu. V zahraničnej politike je potrebná dohoda a asi ťažko sa bude s niekým rokovať, ak ho okydávame a potom od neho niečo chceme. Nesympatizujem s tureckou politikou, ale premiér sa na situáciu pozerá politicky.
Forsáž- prídavné spaľovanie, krátkodobé zvyšovanie ťahu prúdových motorov
najmodernejšie typy ruských stíhačiek dokážu vyvinúť rýchlosť do 2000 km/h. Za pár minút dolet z Moskvy do Berlína :-)
Neutekaj, nerezignuj, toto je naša krajina,
jednoducho popaluli, ste veľmi jednoduchí, stačí vám plný válov pop corn, cola, burger a krochkáte ako mušika v ohrádke pre zakáľačkou :-))))
chlapci zlatí, POHOV :-)
Jacenjuk vyhlásil, že Rusko Sýriu bombarduje preto, aby odviedol pozornosť západu od Ukrajiny. Ďalej sa vyjadril, že západ je "hluchý a slepý" a Putin si západných politikov omotá okolo prsta. Jacko volá za uchovanie sankcií proti Rusko a chce viac pozornosti od západu. Už im došlo, že po nich ani pes neštekne. Teraz idú amíci cvičiť Ukrajincov ovládať drony. Amíci sa už nasáčkovali na Ukrajinu, takže tam pokoj nebude ešte dosť dlho.
Nič nové pod slnkom, kiska je vyoraná myš aj v Prezidentskom úrade
"migranti" do USA stoja za takmer vyhubením Indiánskeho národa
Popapuli a Regulus a čo sa zmenilo na verzii, že malajzijské lietadlo bolo zostrelené raketou s lietadla a v réžii USA a Ukrajiny?
Holandsko dostalo od USA po páde lietadla 120 ton zlata. Veľmi promptne, hoci je známe, že USA nechcú dovoliť Nemcom, aby šli skontrolovať svoje zlato a už vôbec nechcú diskutovať o tom, že ho majú vrátiť.
Stále očakávame satelitné snímky USA, pretože práve v tom čase americká družice prelietala ponad oblasť. USA má taký záujem ochraňovať Rusko, keď tie snímky odmietajú zverejniť?
nie, ale nechce sa mi už prekladať celé správy. Myslí, že si napísal niečo iné ako ja?
to isté, čo teraz, že o tom rozhodne sýrsky ľud vo voľbách :-)
Toto bol asi najlepší prejav Obamu počas jeho prezidentskej kariéry. Celkom jasne dal najavo, že NIKTO z USA na Putina nemá :-))))
Zabudli ste napísať, že Zacharová povedala, že to je výlučne záležitosťou sýrskeho ľudu a volieb.
Fakt si niekto myslí, že Rusko bude prezentovať nejaké politické záujmy v inej krajine?
http://ria.ru/syria_peace/20151103/13131 6089…
Ak niekto nevie po rusky: MZV - osud Asada musí riešiť sýrsky národ, to je vyjadrenie Zacharovej
Vy kačičky novinárske!
Chlapci by mali povinne absolvovať aspoň polročný výcvik a túto možnosť by mali mať dobrovoľne aj dievčatá. Lenže tento systém by potreboval financie a čo by bolo pozitívne, vytvorili by sa tisícky pracovných miest. ľahko sa búra, ťažšie buduje.
Neviem či je správny prístup, že už niekto chce vyberať kto sa tohto výcviku môže zúčastniť a kto nie.
V Rusku zavádzajú systém, že na vojenskú službu budú môcť nastúpiť mladí delikventi, ktorí nespáchali závažný trestný čin. Považujem to za lepší spôsob, ako nerozumného mladého človeka strčiť do basy, aby prešiel basistickým výcvikom. Táto alternatíva dáva možnosť zmeniť svoj život a hodnoty a to sa asi najefektívnejšie dá pri disciplíne a drine.
Súdny znalec sa po obhliadke tiel obetí vyjadril, že ich poškodenie a veľké množstvo fragmentov tiel, nasvedčuje tomu, že boli vystavené silnému výbuchu ešte pred dopadom na zem.
http://ria.ru/world/20151103/1313158572.html
Nad terorizmom nie je potrebné mať žiadne zľutovanie.
Teba vykopli z vlaku do Moskvy? Asi to nevieš prežiť :-)
Odporúčame