Zaujímavé, aj vyhlásenia USA po tejto nešťastnej udalosti boli vcelku "zmierlivé" hovorili o "nešťastnej náhode" a ani raz neobvinili Irán, že išlo o "hnusný úmysel"
Trump dokonca vyhlásil, že bude rokovať s Iránom o novej jadrovej zmluve "bez podmienok"
Ide o veľký "politický obchod" alebo o nešťastnú náhodu, ku ktorej sa Iránci priznali?.
Jediným možným riešením a možno konečne aj výsledkom bude: USA KONEČNE VYPADNI Z REGIÓNU, pretože USA ako teroristická krajina a okupant, je zodpovedné.
USA "ako hosťujúci vyžierač IRAKU, vypúšťa slová "priateľstva" a "lásky" k Iraku, ako im chcú pomôcť a aká sú priateľská krajina. Irak je vo svojej pozícii neoblomný a pripravuje zrušenie kontraktu a vyhostenie "inštruktorských" vojsk. Budú musieť odísť, slovenskí vojaci sú v Kuvajte a českí (keď sa bombardovalo aj v krytoch celú noc, boli vždy upovedomí a dokonca tam nemajú ani výzbroj na boj, skutočne sú tam ako inštruktori"