Tak isto, starší ľudia by mohli: keď si ešte nič nedokázal, keď si ešte nič neurobil pre druhých a spoločnosť, tak nemáš nárok sa tu rozdrapovať a tým skôr ísť do volieb !
Ako sa Ti to páči, pán MUDRLANT ?
Tak isto, starší ľudia by mohli: keď si ešte nič nedokázal, keď si ešte nič neurobil pre druhých a spoločnosť, tak nemáš nárok sa tu rozdrapovať a tým skôr ísť do volieb !
Ako sa Ti to páči, pán MUDRLANT ?
Netrep sprostosti !
Keď Ťa živili a behali okolo zadku, tak Ti boli dobrí ?!!!!!!!!
Nik nestrieľa , ani nelinčuje homosexuálov !!!!
Ba predstav si , že ani za KOMANČOV ich nelinčovali !!!! Brali ich, ako normálnych ľudí keď sa nesnažili moc provokovať ! Keď si svoje intímne veci konali diskrétne.
Nech štát vytvorí nejakú novú právnu formu spolunažívania opačníkov, ale inštitút manželov to nemôže byť !!!!
50 na 50. Gény 50% a Výchova 50 %.
Myslím tým, že decku ísť príkladom, že je to normálne tak na 50 % sa stane z neho GEI !!!!
Mám dojem, že by to vyvoleným nevoňalo.
Ale, bolo by to najspravodlivejšie a najdemokratickejšie riešenie !
Aby sa formovala a menila spoločnoť, na to tu máme našich volených predstaviteľov, ktorí do politiky vstupujú s nejakými predstavami, ktoré deklarujú voličom a žiadajú u nich o priazeň.
Referendum ako také môže byť požehnanie, ale aj skaza pre spoločnosť . Preto opatrne s tými % .
Sú veci o ktorých sa nemôže a ani nesmie hlasovať .
OK, ale potom sa tu zbytočne vzrušujeme.
Treba to nechať tak, ako to je a neškriabať si to.
Demokracia je nielen o právach, ale aj povinnostiach. Pisťov návrh je zaujímavý a určite spravodlivejší než návrh tlčhubov z OĹaNA !
Neviem, pochopil si o čom píšem.
Píšem o tom , aby na základke prváka musel vyučovať vysokoškolák je riadna blbosť.
Ináč , aj ja som za to , aby sa do školy vrátil učiteľ Hnízdo.
Na Ukrajine už druhý krát, bola zvrhnutá legálna demokratická vláda a nastolená bábková vláda, ako kedysi v Chile . Jaceňuk = Pinočet!
Referendá počas parlamentných, prezidentských, samospráv ... OK.
Zrušiť kvórum - ZLÉ - barsjaká sprostosť by mohla prejsť, len ju dobre spropagovať !
Ináč navrhovať môžu, to je tak všetko . Mali konať, keď boli pri kormidle.
Čo viem, tak parlamentné voľby na Slovensku boli furt nad 50%.
Ak je to pravda, chvála pánu bohu. Stredovek na Slovensku končí ! Podľa toho, koľko ľudí poslúchlo černokňažníkov.
Ale aj tak si myslím, že manželstvo je ON a ONA, NEM ONA a ONA neb ON a ON, ONO a ONO, zviera a človek, človek a mŕtvola, dieťa a dospelý.
Tiež som proti výchove detí v rodinách tvorených OPAČNÍKMI. Lebo to čím budeš je 50 % gény a 50% VZOR a VÝCHOVA !!!!
Som neveriaci pes a zúčastnil som sa ! Za to poznám veľa kresťanov, ktorí neboli.
Keby cirkev robila väčšiu kampaň, keby striktne kázala z kanclov , že mosíte dójsť, tak raz toľká účasť.
Nechodím do kostola, preto som nemohol vidieť, ale mimo kostola cirkev NEROBILA ŽIADNU OSVETU !!!
Aj ja som neznaboh a zúčastnil som sa.
Povedal by som, že práve Slovenská cirkev mala na háku referendum . Nepočul som o žiadnych cirkevných akciách na podporu rodiny. Keby 100% podpora s kostolnych kanclov, tak 2 x väčšia účasť !!!
Doláče sa vrážajú do mimovládiek a médii a už to jede. Niečo sa vyfabuluje na okydanie triedneho nepriateľa a kocky DOMINA padajú !!!
V US by nestrpeli anarchiu menom Maidan. Ešte od zárodku by boli riadne ľudia uzemnený. Napr , ako onehdá v Detroite, keď boli postrieľaní ľudia políciou.
Na Ukrajine Majdanom.
Na Ukrajine už druhý krát, bola zvrhnutá legálna demokratická vláda a nastolená fašistická vláda, ako kedysi v Chile . Jaceňuk = Pinočet!
A ako. No predsa doláčami !
Sobota to nebola cirkevná akcia. Keby to tak bolo, tak účasť by bola omnoho väčšia.
Môj názor je ten, že katolícky hodnostári sa postavili k danému referendu dosť vlažne !!!
Samozrejme, že cirkev by mala byť oddelená od štátneho cecíku, tým skôr že jej bolo vrátená celá kravička aj s mliečkom ( gazdovstvo, zeme, lesy, budovy, ... ) na ktorom by sa mala uživiť a nie bašovať s ním.
Pred pár desiatkami rokov, bola bežná prax: skončil základnú školu a išiel učiť na základku. Potom na výuku na základke potreboval učiteľ maturu. Dnes vysokú školu , čo je dosť choré !!!
Študent, ktorý skončí vysokú školu , tak je presýtený informáciami, ktoré nebude nikdy v praxi potrebovať. Prax ho vyškolí 100x lepšie, ako hocijaká škola.
Samozrejme, že sa to netýka profesií, akými je veda, alebo zdravotníctvo, ale u ostatných poväčšine je to tak.
Odporúčame