Čo to je za vieru, ktorá je vynútená hrozbou hriechu? Čo to je za slobodu?
Čo to je za vieru, ktorá je vynútená hrozbou hriechu? Čo to je za slobodu?
Ďakujem. Myslel som že sú takto nálepkovaný ľudia presadzujúci LGBTIagendu,príchod migrantov, feminizmus.... Vďaka za odpoveď.
Keď som čítal životopis sv.Matky Terezy z Kalkaty našiel som tam že ľudia ktorí chceli podporiť chudobných nedávali peniaze na žiadne účty charitatývnich organizácií -vedeli kde časť skončí, ale dávali ich priamo jej. Ukladala ich do sárí (odev reholníčok). Darcovia jej dôverovali, že čo dajú jej to sa aj dostane medzi chudobných. Jednu chvíľu tam mala 100 000dolárov..
Akéže ja mám liberálno -totalitné myslenie?
Ja s vami súhlasím. Reagoval som na Janka. Raz mi povedal že sa nedá rozumom prísť k Bohu. O tých príčinách, je len jedna polemika. Ak máte záujem vyguglite si "päť ciest k Bohu." Autor je sv.Tomáš Akvinský, ktorý čerpal z Aristotela. Nieje to dlhé, dá sa to prečítať za 15min.
Hej. Viem. Mám učitelskú rodinu a tiež to od ních mám na tanieri. Je to moja ostuda. Ďakujem za diskusiu. Nevidím často debatu v slušnosti, kultúrnosti. Ďakujem
Je to voľba. A to nielen kňazy, rehoľníci.(gréckokatolícky kňazy môžu byť ženatý.), ale aj mladý ľudia, ktorý sa rozhodli takto žiť až do svadby. Z pohľadu veriaceho celibátom sa o nič neochudobňujem.. Skôr je to priestor na prehĺbenie svojej viery. (kňazy, rehoľníci)
To nemyslím. Homosexuál je homosexuálom od narodenia. Pedofil tiež. Určite ako ostatok populácie sú to zdravý muži v plodom veku. Tiež sa nevyhnú pohľadom, predstavám, sexuálnym fantáziam.... Myslím že 99% to rieši onanovaním, nočnou polúciou. Aj nekňazy, nereholníci, ľudia žijúci v čistote (celibáte) majú tiež sexuálne potreby nie niako extravagantné
Áno realita je iná. A je to hrozné. Ľudia ktorý majú byť akýmsi nositeľmi morálky, zneužívajú dôveru. Mrzí ma ako strašne ubližujú deťom, ktoré je tým poznačené na celí život. Ako dehonestujú úrad ktorý zastupujú
Pri vstupe do rehole, alebo seminára je aj otázka sexuality.Homosexualita je prekážkou pre vstup. Ak niekto toto zamlčí, klame je to problém. Človek ktorý sa dá na takúto cestu by v tak závažnej otázke nemal klamať
Čo je to prosímvás homofóbna agenda. Zato že mám názor nekorenšpodujúci s názormy, požiadavkami LGBTI už som homofób?
Odporúčame