Nuž neviem,či mohli ludia robiľ v obciach, aby si mohli zvýšiť socialnu dávku. Ale tu ide pomôcť im dostať sa z biedy, len by to malo byť systemové. Tak, ako to plánuje Matovič. Len pomoc z EU išla všetkým občanom Slovenska aj pre poberatelov socialnych dávok, tak prečo by mali byť oni z toho vylúčení. Pomoc sa rozdelovala podla počtu obyvatelov.


