Prećo sa takto nevyjadrili aj zaćiatkom novembra. Ved Sulík je minister hospodárstva a ten to odmietal.. A fico to chcel dat na ústavný súd. Najlepśie by bolo, keby Fico zostal v Karibiku a zobral by so sebou aj Pellegríniho.Hned by sa na Slovensku lepśie źilo.


