Tí idioti od Kotlebi ked im ide o Slovensko, sa miesto protestovania mali dat otestovat. Aby sme zníźili pozitivitu.
Tí idioti od Kotlebi ked im ide o Slovensko, sa miesto protestovania mali dat otestovat. Aby sme zníźili pozitivitu.
Pred 14 rokmi a prihod inflaciu tak súćastných 1,7 Eura . A nafta za Matovića 0,95 EUR.
Ako pre koho? Pre Kotlebu urćite, tomu hrozí 4 roky a 4 mesiace. Mazurek ,ten tieź nie je nadsený a o Ficovi , Pellegrínimu a ich banditom to platí dvojnásobne. Smolu majú, rozsudky sa uź nedajú kupovat.
Kotleba povedal pre 400 idiotov, źe protestujú proiti noseniu rúskov a oćkovaniu, Ćiźe za likvidáciu dôchodcov, chorých, onkologických pacientov a likvidáciu zdravotnickeho systému na Slovensku.
Aj za Husáka 0 mrtvych a dokonca 0 nakazených. Pelle to sem dovliekol z ćinskeho lietaddla.
Ved pravda je na úrovni Pohlavných správ.
Fico nas zadlžil 29 mld Eur a eśte rozkradol 35 mld z Eurofondov a dôchodcom ukradol 12 mld. z druhého piliera.Málo sa ti vidí.
ˇA ćo pellegrini bol 2 týźdne po objavení sa prvého nakazeného. Keby bol miesto Matovića tak s tými jeho hraćkárskymi testami by sme sa vyrovnali taliansku.
Budeś. Aj benzín je lacnejśi. Za Fica 1,5 za Matovića 1,15.
Správny nadpis by mal zniet.. Kotlebovi naivní idioti z hraćkarstva, protestovali pred Matovićovým domom proti noseniu rúśok a oćkovaniu proti covidu., Alebo za smrt dôchodcom.
Smer, Hlas sú strany pod vedením profesionálnych zloćincov. Kotlebova strana je vedená naivnými idiotmi z hraćkárstva.
Banán ty máś názov podla toho, źe mylujeś banánové republiky. Zástanca faśistov zo Smeru ide niekomu nadávat do faśistov. Smer splňa vśetky znaky faśistickej strany.. Zneuźitie politickej moci, prenasledovanie politických oponentov, rasová diskriminácia menśín., rabováćka svojích vyvolených ćlenov..
Faśisti podla teba boli v Smeru, kto mal iný názor tak naňho vyrabali kompro materiali, prenasledovali ho, ekonomicky likvidovali jeho priaznivcov.
Sú to zločinecké organizácie, ktoré vydierali, podplácali, kradli,zneuźivali svoju moc tak by ich mali podla zákona zruśit. Ved zákon platí pre vśetkých.
Talianska mafia si na Slovensku zaloźila svoju stranu Hlas mafie.
Matović najlepśi premier v Europe v boji s coronou a v boji proti mafii.
Podla Kotlebovcov najväćśí problém Matovi´covej vlády je nosenie rúśok.. a následne ćipovanie miesto vakcíny.
No vidíś Nemcom sme sa vyrovnali a mat ich rozpoćet a oni naśich hlupákov z opozície tak sme eśte lepśi.
Mafia má svoju stranu, to im sicilćania môźu závidiet. Jankovská ide vypalovat Pelleho, aká je to nezávislá strana
Odporúčame