V nemecku si platia zamestnanci. śtát poistenie. Prećo nie u nás, ked Fica o to źiadali.
V nemecku si platia zamestnanci. śtát poistenie. Prećo nie u nás, ked Fica o to źiadali.
A ćo potom.? My nie sme v Rusku. Ludia si chcú vybrat dovolenku, ked budú môct cestovat, nie byt zavretí v izbe.
Ja To ćeśi, Holandania, Španieli.. Ale preto nemuseli kradnút. , Velvyslanci idú svedćitPellegríni sa Ficovi podakuje, do ćoho to dostal.
Zisti si to kolko mu Ficiak posielal na rôzne projekty a za to mu slúźil.Len kolko eurofondov potiahol, na udrźanie miesta,, preśkolenie , Tále, Lupća., energetika.
Nić ećakané. Blbec sa dozedel, źe má uź aj papier na to.
Nejak im to nepomáha, Kde spravili chybu sudruhovia z Prahy.. Keby nebol kradol Ficiak s Pellllegrinou , tak mohli vozit aj k nám.
A teraz je ćo. Rano sú prazdne cesty , firmy sú zavreté a môźe to trvat do jesene. Tieź to ebude ruźové. Škody sa môźu vyśplhat ku 12 mld.
Hlupáćikovia sa ozvali. Chlapci nevidíte si ani na śpićku nosa.
Soták nás za Fica riadne podojil a teraz ked vyliezol s ficovho za.,dku, ide si hubu otvárat. Nech sa stará sam o podnikanie, ako druhí. Skonćili sa mu dobré ćasy, ked nás spolu s Ficom dojili.
Ved boli, Ale Pelle s Ficom nekúpili. Poćkali, kým nezdraźia o 400%
Ceśi zistili, źe činské respiátory a testy sú nesplahlivé.
Čo je na tom smieśne? To je na zamyslenie, źe aj takto źijú ludia.. Ktoŕi nám boli vzorom
V rusku by sa to nestalo, tam ho polovica eśre ani nevidela.
Eśte stastie, ze tych degośov zlodejských zo Smeru nahradil Matović. Inać by sme tu mreli bez pomoci. Ficiak nám tu echal rozkradnutú a zdevastovanú krajinu.
My robíme pre nemecké firmy a tie , aby sme preźili nám dávajú vyrábat aj na sklad, lebo by vedeli, keby sme my nepreźili tak majú problém rozbehnút výrobu. Najväćśi problém je, źe taliani nerobia a chýbajú nejaké komponenty. Tak nech zaćnú vyrábat aj na sklad, inak to nepôjde. Je to neetické zarábat na úkor śtátu. Ved śtát dáva garancie na úvery.
Myslel som aj Slovenske, hlavne ked som tam videl Sotáka, veće strćeného v ficovom zadku. Nech zdvihne platy svojim zamestnancom. Moja firma nebude mát nárok na dotácie, my máme dokonca marec, apríl ,máj výśie objednávky, ako vlani a éste rokujem o Dubaji.Tak by sme to mali nejak preźit.
Velké firmy sú zyiknuté na velké rabovaćky. Dajte nám na nové miesto, dajte nám udrźanie miesta, dajte nám na inveatície,śkolenia, eurofondy a iným nić.Taký VW má obrat 10,4 mld. EUR a zisk 191 milionov Eur. Čiźe ,1,9%. To chce ako preźit. Beźné firmy pracujúce v strojarstve majú zisk okolo 10%,. Pritom v Nemecku majú plat zamestnanci 5000 EUr, na Slovensku 1000 Eur. Naćo nám je tu taká firma, ked bolo nedostatok zamestnancov. Teraz budú len vydierat.Dane platia v Nemecku,nech im pomôźe Nemecko.
Ved budú mat svoj aj Cyprus bude predávat rocne 60 mild kubikov roćne.