pozor na Putinove prostitútky:
vojna na Ukrajine nám ukázala, že ruSSáci nepatria do tohoto storočia. Je to krvilačná verbež.
Kľud Ivane, vráť sa za Volgu, Puttler ťa pošle skapať na Ukrajinu ;)
Ruský nacista Puttler musí zniť v base, tak ako tam svojho času zhnil Slobodan Miloševič. Streliť ho do čela by pre neho bolo až moc dobré.
ruSSkí vrahovia vráťťe sa domov
ruSSáci vráťte sa domov, nikto vás tam nechce a svet vás právom nenávidí, stačilo.
proste Rusko, krajina, kde včera bolo dnes a dnes zase včera
pán Fico by si mal prestať naháňať Kotlebovych voličov a radšej si stredliť do hlavy, KONEČNE by tak aj on urobil niečo dobré pre Slovensko
Štúdové fotky, ktoré sa ničím nevymykajú štandardu. Autor článku by mal prestať vytvárať bulvárne srajdy a začať tvoriť kvalitný obsah, lebo ak je za toto platený, je to vážne hanba. Alebo zmeniť povolanie :P
normálny človek by bol dávno v base, ale tieto hnusné prasce majú proste výhody
Zúfalosť. Putin je vážne fosýlia, ktorá nechápe, že "nas mnogo" v modernom konflikte úplne nefunguje. Ukrajinci si tie decká namažú na chleba.
Že po sebe vykrikujú Šašovič a vlastizdradca Fico mi je celkom jedno.
Skutočne dôležitá otázka znie: Čo je to sarka pusipajtáš?
nie to bola tá tlstá chudera, čo ťa vyprdla na svet :D
Rusko, krajina, kde včera bolo zajtra a dnes zase včera.
tvoja matera si zaslúži po papuli, že vyprdla na svet takého orgána ako ty
Pätina slovákov verí kremeľskej propagande, bez ohľadu na to, aká je hlúpa, očividná a nelogická.
Pätina slovákov sa necháva oblbnúť Putinovými nacistickými drístami rovnako, ako sa Nemci nechávali oblbnúť Hitlerovými nacistickými drístami.
Samozrejme, že aj Ukrajina má svoju propagandu, vojny sa vedú v mnohých rovinách, ale je smutné, že ľudia vedia podľahnúť takým srajdám, čo Puttler produkuje. Čo však čakať od ľudí, ktorí verili, že ich chcú začipovať vatovými paličkami, že. Takých treba len nahnať do fabrík, nech stoja pri páse za minimálku a hlavne nech sa preboha nesnažia myslieť :P
Prokremeľskej propagande dôveruje viac ako pätina Slovákov a Sloveniek.
Palach sa v hrobe obracia
tak to nečítaj ;) Čítaj len Ruským režimom nadiktované správy a budeš spokojný, Ivane
Títo náckovia sa už k ruským mamkám nevrátia
https://pbs.twimg.com/media/FOOtx_VWUAIYAYD?…
žiadna škoda, sú to vrahovia žien a detí...
Odporúčame