Treba počkať. Do dvoch rokov budú nové občianske preukazy. Potom sa na každej bankovke môžu nájsť nepopierateľné odtlačky prstov.
Treba počkať. Do dvoch rokov budú nové občianske preukazy. Potom sa na každej bankovke môžu nájsť nepopierateľné odtlačky prstov.
Na starom občianskom preukaze bola jedna strana /mal veľa strán/, kde v štátnom znaku chýbala jedna čiarka. Po prepustení z basy mu tam perom tú čiaročku doplnili. Takže každý príslušník VB vedel po "prelistovaní" občianskeho, s kým má dočinenia.
Za nevyhovujúcich občanov budú vo voľbách hlasovať ich občianske preukazy:).
Orbán je Sorošov kamarát - študoval za jeho peniaze., takže si môže dovoliť správať sa normálne. Zelenský iba zrazí podpätky. Nemusí brechať ako stajňový pinčel Matovič, či Heger. Pri tom z Ruska máme naftu, plyn, urán, ale medzičasom máme "páníčka" v budove za plotom. A to ešte naša tlač nemôže publikovať o náleziskách nafty a plynu.
Reklama mladému Slotovi. Každopádne by som volil starého Slotu, než týchto nešťastníkov.
A to si ešte nečítal diskusiu na smrť Emy.
Skôr to vidím tak, že spolu s Rusmi to otočia a zdecimujú Európu ako pomstu za šoa, pričom Amerika spolu so Zelenským bude "dohliadať", aby všetko išlo tak, ako je to naplánované a staré zbrane sa minuli. Nejaký dôvod musí byť - okrem kšeftu.
Brežnev vyškolil z preživších sovietskych vojakov v Afganistane hrdlorezov pre boj so „susedmi“ Izraela. Po skončení nasadenia v Izraeli títo z časti ostali v Izraeli a časť odišla s Izraelským pasom do Kanady. Tí Ukrajinci, čo Afganistan neprežili, sú pochovaní napr. v Dnepropetrovsku, kde je cintorín o veľkosti nášho okresného mesta. Rusi majú teraz s Ukrajincami takpovediac ostrý bojový výcvik. Strieľa sa ostrými. Potom to Ukrajinci otočia a spolu s Rusmi sa zastavia až pri Atlantiku. Preto sa strieľa so starými rachotinami. Aj Európu zdecimujú so starými zbraňami a Amerika s Čínou miesto pomoci Európe budú robiť že hi-hi.
My berieme z Ruska iba palivo do jadrových ELEKTRÁRNÍ.
Čo teraz na to obyvatelia Fončordy na Orenburskej v Banskej Bystrici, sídliska pochádzajúceho z dôb, keď sa budovali za pomoci našich pracujúcich plynovody v ZSSR?
Akurát, že celá vláda a parlament vyjadrujú podporu ukrajinským Benderovcom.
Putin nie je Stalin; horolezeckýmkým čakanom Zelenského zabiť nedá. To tiež nejaký ten piatok trvalo aj Stalinovi. Bez súhlasu Mosadu, ako nás presviedčal len toť nedávno nemenovaný televízny program, by sa ani Zelenskému vlas na hlave neskrivil.
Bennet môže. Bennet ako Bennet.
Ešte že Koložvár nie je v Rusku. Objednal som si na dnes koložvársku kapustu. Ale Koložvár je v Rumunsku. A volá sa Kluž. Po sto rokoch by sa už tá kapusta mohla premenovať na klužskú.
Okrem toho musí byť prozápadná Ukrajina demilitarizovaná a musí prijať neutrálny štatút, citoval Kremeľ Putina. Takýto luxus si ani my nemôžeme dovoliť. To by bola podmienka! Nemohlo by byť aj Slovensko demilitarizované a nemohlo by prijať neutrálny štatút? Politická satira sa u nás akosi prestala pestovať. Zasa to preskočilo späť na súťaž O zlatú mrežu.
Podzvihajme pohariky, bo ja idzem z Ameriky, bo ja americký "man" ňigda viecej ne budzem! Aké aktuálne zrazu https://www.youtube.com/watch?v=Gkhiu62Q5Ng&… 54:50.
Zle je ľahko spraviť. Ťažšie je to už s dobrom. Ale tí, čo zatvárajú, si taký luxus ako rozlišovať dobro od zla dovoliť nemôžu.
Zavrieť môžu človeka aj za to, že si špatne utrie topánky o podnožku pred dverami.
Podzvihajme pohariky, bo ja idzem z Ameriky, bo ja americký "man" ňigda viecej ne budzem! Aké aktuálne zrazu. Ľudová hudba Stana Baláža - YouTube 54:50.
"Prezident je vůl". Prásk, rana obuškom. "Ale já jsem neřekl, který prezident je vůl". "My dobře víme, který prezident je vůl:
Odporúčame