Za 30 rokov sme nedokázali ani odstrániť výraz "NA SLOVENSKU" a nahradiť ho "V SLOVENSKU", pričom bez problémov chodíme DO Slovinska na dovolenku a nie NA Slovinsko. Drí.sty jazykovedcov o tom, že je tradícia "na Slovensku po slovensky" pochádzajú od protislovenských jazykovedcov, ktorí si neuvedomujú, že táto " tradícia" pochádza z obdobia, keď Slovensko nemalo vlastnú štátnosť. To sa malo zmeniť ako prvé, keď sa ustanovovali symboly a tvorila sa ústava.

