Ak by mala platiť posledná časť z tej "citácie" z Biblie, tak židia by museli utláčať samých seba, lebo na týchto územiach sú cudzinci oni.
Ak by mala platiť posledná časť z tej "citácie" z Biblie, tak židia by museli utláčať samých seba, lebo na týchto územiach sú cudzinci oni.
Je smutné čo sa tam stalo, iste takéto veci treba odsúdiť. Zaujímavé je však na tom jedno. Pri čítaní takýchto a podobných článkov človek nadobúda pocit , že židovský život je minimálne 2x hodnotnejší ako kresťanský a 4x hodnotnejší ako život araba. A nie je to len v tomto prípade. V prípade tzv. holocoustu napr. podľa frekvencie spomínania týchto udalostí v médiách je židovský život cca 5 x cennejší ako kresťanský. 1000 x ročne počúvame o holocouste a pred našou mládežou je napr. zamlčovaný fakt, že nebyť Červenej armády, tak Osvienčim, Treblinka a iné zariadenia možno fungujú dodnes. To sú tie paradoxy dneška.
Kňažkovi s jeho 3 miliónovou vilou pod Slavínom sa raz môže stať , že sa ho niekto začne pýtať odkiaľ na ňu vzal. V tomto sú s Biľakom podobní , avšak si myslím, že Kňažko by mal väčší problém vysvetliť, kde zobral peniaze. A to sa netýka len hore uvedeného Kňažkovho majetku.
Keďže ide o Lowyho inštitút pre medzinárodnú politiku tak to Merkelová musela urobiť. Rio Tinto má predsa nejakých akcionárov, čo by radi ťažili aj v Rusku.
Cena ropy a na to naviazaných komodít klesá, cena zlata klesá................................... a výkonnosť tlačiarni FEDu stúpa USA rozpútavajú ďalšie vojny.............. Čínsky prezident sa ďaleko lepšie cíti vedľa Putina ako vedľa Obamu. Podobne je to aj s Indickým prezidentom, Brazílskym, Argentínskym a ďalšími No a aj toto raz niekto musí zaplatiť, ale Rusko to bude len okrajovo. Takže, toto je rozkódovanie Cameronových slov.
Zeman sa prevažnej väčšine občanov ČR páči. Nepáči sa iba pohrobkom Havla a hlavne ich podporovateľom z Washingtonu.
Je zaujímavé, že sympatizanti Havla nedávajú červené karty napr. tomuto http://www.youtube.com/watch?v=xmc8dMI6Zpo
Keď v Strednej Európe chce mať nejaký politik vlastný názor a veci chce nazývať pravými menami, tak pár "aktivistov" napojených na ambasádu USA v príslušnej krajine začne organizovať pochody , kde sa dávajú červené "karty", protestujú proti novej "totalite",prípadne obmedzovaniu "slobody" médií...................................... veď to poznáme. Najlepšie je zneužívať na toto divadlo študentov , čo ešte na vlastnej koži nepoznajú ten "demokratický" rozpor medzi obsahom vlastnej peňaženky a cenami v obchodoch.
Paška je zlodej, to je viac ako isté.Ale ak signatári výzvy konkrétne p. Lipšic ďakujú ľuďom....... a nie sú v Leopoldove , tak v tomto štáte dánskom je niečo zlé. Pretože Lipšic je podobný zlodej ako Paška , len nedostal ešte takú príležitosť prejaviť sa. Dúfam, že stádo slovenských "pravicových" voličov mu ju v budúcnosti nedá tak, ako to urobilo s p. Nesrovnalom , čo je vlastne Dzurindov a Miklošov kôň v Bratislave .
Lajčák ma v tomto prípade pravdu, že Južný Prúd nie je v záujme Slovenska. Ak bude spustený, tak Slovensko príde ročne o 300-400 mil . Euro z tranzitných poplatkov. Avšak podstata nie je v Južnom Prúde. Ak by bol na Ukrajine kľud a globálni zlodeji z Wall Stree a Bruselu by tam nevyvolávali umele napätie, tak Južný prúd by nebol potrebný. No a podporou dnešných ukrajinských banditov a ich kámošov za oceánom si "odpiľujeme" vlastne zdroj, čo nám za celú svoju existenciu priniesol možno 30 mld. USD a mohol prinášať prostriedky ďalej. To je "dobrý" obchod. Podobný ako "predaj" SPP a resp. predaj SE a.s.
Je to ako u nás , reálne mzdy v roku 2007 boli rovnaké ako v roku 1989. Super 18 rokov sme robili na oligarchiu. To je prosím oficiálna štatistika, ktorá spravidla vždy klame, ak ju nerobíte osobne.
Ak prejdeme o uliciach slovenských miest, iste nikto nepochybuje o tom, že tam stretneme tisíce 100 x krajších žien, ako je táto vychrtlá namaľovaná chudina , ktorú sa nám tu snažia agenti Holleho Údu vnútiť.
Nie je to celkom priamo k téme, ale súvisí to. Tu je pomerne výstižné video týkajúce sa "bojovníčok za ľudské práva" z Pussi.......... aby si aj ten najtupší (neplatený) podporovatel ich skutkov zrovnal veci v hlave. http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/z… .
Rozkrádanie must go on. Za Vtáčnika to trochu ustalo, rozpočet sa skonsolidoval , tak treba znova kradnúť ďalej.
Ako povedal dávno jeden z francúzskych kráľov. Na vojnu je treba 3 veci. Peniaze, peniaze a peniaze. No a dnešný Ukrajinský štát je "bohatým" štátom. Penzisti "dostavajú" na čas svoje penzie, zranení ukrajinskí bojovníci "dostávajú" náležitú starostlivosť vo "vykúrených " sanatóriách .......................... a vrcholní ukrajinskí predstavitelia sa vozia v "obyčajných" autách, žijú životom obyčajných ukrajincov ............................
Chlapec má zarobené tak "odstupuje". Prídu ďalší , je jedno akej farby a budú robiť to isté . Systém to totiž beztrestne dovoľuje (odstúpenie z funkcie predsa nie je trest, ale iba zakrytie reality , ktorá má trvať ďalej). Je predsa "sloboda" , "demokracia" a "pluralita".
Najpodstatnejšia otázka celej veci je otázka. Komu to prospelo???? A to všetci vieme. Inak Putin sa cca 30 minút po incidente spojil telefonicky horúcou linkou s Obamom a obom bolo jasné, kto lietadlo zostrelil (že to bol Kyjev) .Rusko má totižto na rozdiel od USA aj lepšie technické prostriedky, aby kontrolovalo situáciu nad Ukrajinou. Okrem satelitov je tu aj táto "vecička" http://wikimapia.org/15303348/Armavir-Radar-… . Ta je umiestnená cca 300 km od Ukrajinských hraníc v Krasnodarskom kraji. Takže globálni bankstri tu s nami hrajú cez nimi ovládané média ďalšie kolo šachovej partie. Ale ako je známe, v Rusku je šach národným športom , na rozdiel od USA, kde je národný šport rap. Tak nám tu rapujú denne tie svoje ko.....y.
Odporúčame