A kedy konecne ten prezident Zelenskyj sa vzda moci, kedze absolutne nema zaujem na mierove riesenie situacie a necha vymrznut svojich vlastnych obcanov? Kolko krat sa ten clovek vyjadril, ze podte Rusi, sadnime za rokovaci stol a skusme najst dohodu? Dokedy mu to bude vlastny narod este tolerovat?!

