Predstavitelia EU, ktori su zodpovedni za to, co sa deje okolo vakcin by mali byt vysetrovani.
Predstavitelia EU, ktori su zodpovedni za to, co sa deje okolo vakcin by mali byt vysetrovani.
A potom len pozera ako sa odtial vyvaza do inych krajin, kym zaockovanost v EU je po niekolkych mesiacoch je par percent. A to je EU jeden z najpostihnutejsich regionov na svete.
Pripada mi smiesne hovorit o silnej EU. To je organizacia na zaplakanie.
Este sa nikto z novinarov nezamyslel nad tym, ze testovanie najma v interieroch je tiez dovod, preco sa to u nas napriek lockdownu pri britskej mutacii zhorsuje? Aspon podla tych otazok, co padaju na tlacovkach mi pride, ze nie. Jeden si da dole rusko, vysmrka sa, o chvilku do toho priestoru, kde su produkty toho predchadzajuceho este stale vo vzduchu, vstupi dalsi, bez ruska, nadychne sa toho, tiez sa vysmrka, atd... nic? Stale nic? Je to jadrova fyzika? Hm? Ze by v takom albansku, ci moldavii boli ludia disciplinovanejsi ako u nas?
To fakt staci, ze sa len ospravedlnia a vybavene? To vazne?
Tiez nerozumiem ako ti nasi "experti" mohli dat do jednej fazy (poslednej) 18 rocnych s 44 rocnymi. Este aj v Polsku dsli 35+ samostatne.
19. 10. 2020, DennikN - Tretina učiteľov si myslí, že očkovanie je prípravou na čipovanie. Až polovica učiteľov by sa nedala zaočkovať (prieskum) :-)
Tak ako to robi slniecko v Brazilii, ci JAR? :-)
Aj v belgicku sa vyraba vakcina. A potom sa odtial vyvaza :-)
A ucinkuje Astra aj proti mutaciam, hm? A ak nie, ako dlho po Astre mozno aplikovat Pfizer, hm?
Takze vsetko zatvarat a otvorit skoly? Genialny tah...
A v ktorej faze budu sutaze v bozkavani? Som rozhorceny
1.) Ty si hovoril o umrtnosti a on hovoril o pomere k milionu, takze ja som jednom prispevku reagoval na Teba, tam som myslel umrtnost a v druhom prispevku som reagoval na neho, a tam som rhovoril o pomere k milionu, nezmiesavaj to.
2.) Mozno pre vacsinu sokujuca informacia, ale ano, nori a svedi nie su zdaleka taki identicki (Nori maju napriklad okrem ineho ovela viac R1b), osobitne tej germanskej R1b U106
3.) Mas pravdu, ze za rozdielom moze byt kopa veci, ale ja som len povedal, ze za tym urcite nebude vychodoeuropske snivanie o odolnosti R1a.
Opatrenia maju vplyv len na pocet nakazenych, nerozumiem, akp by mohli ovplyvnit pomer mrtvych k nakazenym
Na zaklade udaja o pomere mrtvych na milion obyvatelstva sa neda v suvislosti s nebezpecnostou choroby pre jednotlivca ( a o to tu ide) nic porovnavat, kedze medzi krajinami je obrovsky rozdiel medzi poctom nakazenych (a tym aj mrtvych) vzhladom na cas, kedy to u nich zacalo. Cim dlhsie to bude trvat tak bude v kazdej krajine pomer mrtvych k milionu vyssi. Ale nie v kazdej krajine to prepuklo v rovnaky cas. Preto sa na zaklade toho nemozu krajiny porovnavat.A keby som aj nemal pravdu, tak ohladne Irska a Portugalska to plati aj pri pomere mrtvych k milionu. Ucelom prispevku bola primarnw problrmatika R1b a nie I1 vo Svedsku.
Ani v taliansku nemali cas testovat bezpriznakovych, mali trochu ine problemy
Mozno to suvisi s ich neutralitou, ze nezazili poslednych sto rokov (na rozdiel od danov, ci norov) ziadnu katastrofu, len blahobyt a pohodu...
Odporúčame