:-))) No zrejme ty budeš z tých "zložitých"inteligentov,čo síce prečítajú - ale neporozumejú,že?
Takže polopatisticky:Dnes ak nemáš prachy - nemáš prakticky nič z tých vymožeností,ktoré si vyššie vypísal,že ti chýbali za socializmu.Jedno je teória,iné je prax.A preto aj tí politici tak hrabú (hold konto v daňovom raji...)


