:-)) Ty si čakal,že Orbán s Ficom si navzájom vyškriabu oči,minimálne si skočia do vlasov,...
Kaplan,ty budeš "remcať" vždy - nech by Fico robil čokoľvek (aj presne to,čo tvoj Mikuláš - nedaj Bože)
A vždy si budeš myslieť,že celý svet by mal fungovať na tvojej "mysliteľskej výnimočnosti".A ono ti to akosi nevychádza.


