:-))) No vidíš Martin,aj si napísal čo si chcel napísať - aj zákon si neporušil.Píš smelo ďalej.
:-))) No vidíš Martin,aj si napísal čo si chcel napísať - aj zákon si neporušil.Píš smelo ďalej.
+++++ Olmo,výborne ti to myslí,vynikajúco píše ! Skrátka:"faktografia" ako vyšitá.
:-))) alebo nejakým spôsobom dostal "plošticu" na pracovné stretnutie SDKÚ s príslušnými Gorilami?
tomix, hovoríš,že nastal čas platiť.Ale vôbec nepomyslíš,že treba ,aby v prvom rade zaplatili tí mega zlodeji vo vláde,čo umožnili a previedli rozkradnutie a výpredaj SR.Neviem či si taký mladý a slepý,hluchý,alebo s nimi nejako spriaznený?Občania platia div už nie aj za to,že dýchajú,ale štátna kasa je prázdna.Ale na vysoké platy a odmeny (a aj počas krízy)pre vládu a jej blízkych je financií habadej.Zaujímavé,že v severských štátoch sociálny spôsob v prospech občanov funguje.Aj tu by začal,ale až keď budú potrestaní tí, čo tu tie svinstvá zaviedli - a to zhabaním majetkov,doživotným väzením,...-skrátka podľa zásluhy.Že tu máme niečo zadarmo - to nemôžeš myslieť vážne.To minimálne 15 rokov už neplatí.Tak netáraj zbytočne.Alebo ty máš niečo zadarmo?
Len kopanec? Ty si "dobráčisko", ale zaslúžia si omnoho viac,nemyslíš?Zvlášť pán Mikloš za výpredaj strategického majetku SR. Málo pravicových hodnôt je naozaj "správnych" pre bežných občanov.
Ale choď! Už len to by mi chýbalo,aby niekto nakúkal do mojej hlavy! :-))))) Zaplatil by si iba guľku? A čo práca,tú by mal urobiť "dotyčný" v akcii zet? Takže, záväznú objednávku treba zaplatiť,ale to sa ti nechce - takže kecáš Mars. :-)))))
Takže v podstate si kecal o tom, že sa nebojíš smrti,že keby ťa niekto zastrelil... No dnes si musíš všetko zaplatiť,alebo patriť k mafii (takej ozajstnej),tak by sa ti mohlo želanie splniť "ajn-cvajn",ak by si prehovoril...No neskús to,že? :-)))
Čo zmôže jedna lastovička proti kŕdľu krahulcov? Akoby ani nebola.
:-))) Ak to potvrdila tvoja manželka,nemôžeš povedať,že to potvrdí každá manželka.(Aj tak neverím,žeby si sa jej to opýtal,leda by si ten bordel šéfoval.)
Tým chceš povedať,že iní predsedovia parlamentných strán chodili do iných bytov? No vraj tých "sledovaných bytov" bolo viacej.Takže sa časom možno dozvieme,kto, v ktorom, s kým, za koľko,... atď.
Nedivím sa - musia používať tie "mdlé" prívlastky - nič iné nemajú v rukách.Žiadne argumenty,dobré výsledky,skutočne čistých politikov,...NIČ.Tak omieľajú to,čo im ide,ako na "modlitebných mlynčekoch".Zakrývajú svoj intelekt a zámery. Dobre si to vystihol a zhrnul - ako vždy výborne,Ollmo!
To bude asi tým,že "záručná doba" bude podstatne kratšia,keďže údržbu a prípadné opravy "nekvality" už nebude mať na krku firma,ktorá dielo vybuduje.Koľko budú stáť pozáručné opravy - to bude predmetom iných zmluv.Lenže suma - sumárum (koho to dne zaujíma...)
Len sa zasmej - veď som písala,že ak vieš čo to je.Ale ty nevieš.Prečo mi to nie je divné? Lebo ťa poznám z tvojich debatných príspevkov? :-)))
Prečítal si si aspom nadpis článku? "Obyčajní ľudia,Palko a Gorila" Takže o čom píšeš,o sebe na 1528-mom mieste na kandidátke, za kým? Vysvetli to nám,úbohému "plebsu".Pretože rozumieť tvojim mozgovým pochodom je nemožné.(Aj pre tých,čo majú tie tituly pred aj za menom) :-)))
Timpe,timpe, ty si ešte nepočul o poradcoch politikov? Napr. pani premierka Radičová má priam "zbor poradcov".Má ich každý minister(hádam si nemyslíš, že taký pán Figeľ rozumie doprave,Dzurinda zahraničiu,Uhliarik zdravotníctvu,Mikloš...atď.?) A pán Fico má ešte aspom empatiu (ak vieš čo to je) a zdravý rozum.
No ak ty si hovoril "s každým roduverným Slovákom" a podľa toho vieš ako má vyzerať GP - (vraj podľa nich),nuž tak ja som hovorila s každým alkoholikom.Keď tvoj výrok je dokázateľný - v čom je môj horší? :-)))))
:-))) mars,ale toto,čim sa vraj nechceš chváliť - hovorí každý "alkoholik". :-)))
Klik, takže nenadarmo sa hovorí,že človek sa celý život učí - a aj tak zomrie sprostý? :-)))
:-))) Expresné skartovanie (pán Čentéš je v tejto disciplíne majster Európy - minimálne).Málo? :-)
Čo by mala biela farba charakterizovať,v tom súhlasím s tebou.Ale v dnešnej dobe znamená v prvom rade hádam "biele goliere"?Odkaz od KDH pre nich - to ma pri ich voľbe bielej napadlo ako prvý význam.Ktohovie prečo asi?
Odporúčame