Zdravotnictvo-2 - Ako vyriešiť súčasný problém?
tunaj, pozrela som si všetky tvoje blogy,aby som zistila,(podľa ich obsahu),že si "odborník" na celú plejádu problémov Slovenska.Od komplet rómskej problematiky,cez dôchodkový systém,reformy odvodov až po zdravotníctvo.Zaujímavé - pozoruhodné,byť takým univerzálnym odborníkom. (Mimochodom,čo vlastne naozaj robíš?) Ale v tom zdravotníctve máš predsa nejaké nezrovnalosti.Nejde o ŠTRAJK lekárov,ani podpora verejnosti nie je taká,akú by si ju rád videl.A tým,že vraj nechápeš načo nám je tak veľa nemocníc chceš zrejme zaobalene povedať,že nie všetci tu na Slovensku máme právo na život, na zdravotnú starostlivosť. To má byť dostupné iba komu - podľa teba? Zrušiť,zoškrtať treba niečo celkom iné.Nemocnice,lekári to isto nie sú.