Bugárovi zdvihol tlak Paška zo SNS
zatiaľ je to to najlepšie čo máme.
SNS začína presadzovať svoju líniu bez ohľadu na koaličných partnerov. a tým im podkopáva nohy. či im ide len o zastrašovanie alebo im nezáleží na stabilite koalície ukáže budúcnosť, V každom prípade je to z ich strany nešťastný spôsob riešenia situácie. Ak sa čím skôr nespamätajú tak to môže mať katastrofálny dopad na existenciu koaličnej vlády.. Mali by sa ukľudniť a pokračovať v začatej práci a nenechať sa vyprovokovať novinármi a opozíciou. Novinárom a opozícii ide len o jedno, o rozbitie vlády nech to stojí čo to stojí a za každú cenu. Vôbec by im nebolo ľúto za vyhodením finančných prostriedkov za predčasné voľby.