Výborne pán Harabin.
kiska je sabotér. Čo na to jeho otec, kovaný komunista?
kiska to dooral a teraz by mal rezignovať na svoju funkciu
Kiska túži po vojne. On len v intrigách a klamstvách je odborník
ten bordel v pionierskom paláci bude treba dlho deratizovať
Už bolo DOSŤ Kisku!!!
Chlapom bude len vtedy keď odstúpi
už melie z posledného. Už ani nevie kde je sever
Mal by si zrovnať to čo má v hlave a upratať v pionierskom paláci
Nie. Keď to na neho príde vlakom to nestihne
alebo vo svojom živle
oblbovanie a manipulovanie mu ide jedna radosť
Je to podvodník
Odporúčame