vysvetli podrobne, čo sa kam leje a čo sa kde z čoho prispieva. Samozrejme, davaj fakty, nie to, čo sa ti prisnilo.
vysvetli podrobne, čo sa kam leje a čo sa kde z čoho prispieva. Samozrejme, davaj fakty, nie to, čo sa ti prisnilo.
Teraz to bude asi problem zohnat nejaku brigadu na 50% úväzok ako dôchodca. A treba povedat aj to, že napr. zostat na povodnom mieste na 50% úväzok je tiež problem. Zvlašť tam, kde sa obvykle zostava pracovať gratis hodinu-dve pri plnom úväzku. Ale už to pomaly končí, ludia nedaju so sebou donekonečna zametať.
No a potom štát začne plakať s nimi, že nemajú z čoho žiť a treba vziať tým, čo sa aspon trochu viac snažili.
Ved tu posledna veta: https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/683…
Lenže ten rast daní z nehnutelností (z kapitálu) bude postupný (našťastie). V mojom okolí často vravím, že aby sa pripravili na rast daí bytov, domov, garáží....Každý na mňa pulí oči ako na mimozemšťana.
No ja sa nemusím nikomu ospravedlnovať. Ja som nebol členom KSČ, ale ty si doma pozisťuj, či to maš čisté. Zväčša to býva tak, že taký s nenavistnymi nazormi maju najviac špiny za nechtami truhlíček.
Áno, plus fajčia, jedia nezdravé jedlá, slopú. Treba toho vymenovať viac?
Legislatíva je tak nastavená, že výchovu detí si može uplatniť iba jeden z rodičov. Ak nie matka, tak môže muž. Už chápeš? Nie však obaja.
komunizmus sme tu nemali truhlíček
To majú iba katotalibanci. Reformované kresťanské cirkvi sev.europy s tym nemajú problem.
Izrael ma už desaťročia špičkové tanky. A rešpekt od 6 dňovej vojny, ked arabáči dostali nakladačku: https://historylab.dennikn.sk/studena-vojna/…
Počúvaj fešáčik, ty si si prečítal údaje? Ved je to zo vzorky, kde bolo vyše 50% VŠ vzdelaných respodentov a hlavné mesto malo zastupenie 1/5, pričom v počte k celemu Slovensku hlavné mesto netvorí 1/5. Nepáči sa ti odhad? Založ politický subjekt a agituj. Vymysli funkčný projekt, aby sa ľudom žilo lepšie, ale bez prazdneho tliachania.
Ja každé ráno povstanem a idem niečo robiť.
Už je zrejmé, kde sa dá ušetriť 8 miliárd
Boľševik sa davno porazil tými ideologickymi sra*kami.
V nemecku tovarne na výrobu lopat, furikov a krompáčov makaju na 3 smeny. Každé náradie najde svoju pracovnú silu.
Prekvapil hlavne postoj ukrajiny a že nas budu žalovať. Z akej pozície? Nie sú členmi dohody s EU, taký diktát teda nie je.
Sú udaje od roku 1984, v českej republike od roku 1986
Tiež som na toho chruňa zvedavý
Niečo mi hovorí, že budeš musieť trochu škrtať zo želaní
Odporúčame