Si predstav, že v arabskych emiratoch stojí benzin asi 1 /5 ako u nas. Vidíš tam nejakú pridanú hodnotu v takej informácií? Ja nie.
Si predstav, že v arabskych emiratoch stojí benzin asi 1 /5 ako u nas. Vidíš tam nejakú pridanú hodnotu v takej informácií? Ja nie.
Nie je volne predajný
Už neslop, už je po svátkoch!
Soplík pri tem není. Vydrž dojde aj na tebja poradí.
https://www.gone4.run/2021/01/co-take-umi-co…
Myslíš, že bude mobilizácia? Taže budeš rukovat.
Ty teda víš jak sa to stalo?
Ide svedčiť, alebo sprosto kydaš ty jeden *ralo.
Fico spraví co sce a lud na to poví, že to sú tý ISTOTY!
Já nekedy netrafím ze sklípku domú.
Fero čekám, ked napíšeš, že to urobil Igor.
Tebje daju bromhexin a vodku. šak aj vocca tak káže.
Podvodníci a zlodeji sa chcú vrátiť?
Informuj nás aj nadale. Potrebujeme presné a zaručene pravdivé informácie typu JPP.
To sú problémy! S skláři nemají co žrát!
Neklesaj na duchu.
Vraj máš v mozgu čip a 5G simku,
už ťa jašteri dolapili milý synku.
No tebja pisatelko zaočkuju jaštery z Marsu. Na tvem miste bych už ani nespal.
Už prileceli pro tebja.
Nedajte sa zaočkuvat, daju vam tam čip: https://obcanzrace.blogspot.com/2020/11/pozo…
Pozor na to čipování: https://obcanzrace.blogspot.com/2020/11/pozo…
Šplechy na entu. Trepanie na deviatu.
Podla mňa vas šeckych začipujú
Odporúčame