Kotlár Povedal, že Pandémia na Slovensku Nebola: Urobil Nám tak Svetovú Hanbu
Pandémia nemá nič spoločné s otŕčaním kopýt. Ani s počtom nákaz v určitej lokalite/krajine. Pokojne môžu mať úplne všetci filcky a umierať od smiechu...to nebude pandémia. Ak na celom svete...potom áno (a nikto nemusí zgegnúť).
Normálne, rozumne mysliaci a formulujúci človek, aj neodborník...by mohol povedať napr.: počas pandémie boli prijaté a občanom nanútené opatrenia, ktoré boli na epidemiologickú situáciu v SR neadekvátne tvrdé.
Toto je na diskusiu (nie laickú), no operovať kadejakými konskými termínmi, tvrdiť moňašoviny...je stupidita mega-rozmerov. Iste, aj laik má právo myslieť si čo chce. Ale nie kategoricky tvrdiť.