OPRAVUJEM: predposledný odsek, druhý a tretí riadok: Toto, čo (nie či)...mentálny blok (nie blk). No a keď už píšem o zdravotníctve. Asi pred mesiacom som skutočne s dobrým úmyslom dával do správnej polohy kolonoskopiu.
Nerobím kolonoskopie, no videl som to X-krát a keby bolo nutné...možno by som som to grambľavo a zle spravil. Endoskopických vyšetrení aj operácií je veľa, všelikde. Sú aj oveľa náročnejšie ako dostať prístroj cez prirodzený otvor.
Od začiatku sa do mňa navážali dvaja, jeden to po pár hodinách vzdal (tuším som ho dal medzi ignorovaných, lebo bol barbar)...druhý to ťahal so mnou tuším dva dni. Keď som skončil (bolo tam asi 100 postov) - ukryl som si aj toho druhého, nejdem si pestovať virtuálnych nepriateľov. Ten druhý tu roky vystupoval distingvovane, pod tlakom sa úplne "zvulgarizoval"...čo je prejav bezmocnosti.
Idem sa pozrieť, tuším som písal ako raale. A každý nick má týždeň pauzu, takže to nebude náročné. 3-4 dvojdňové bloky dozadu.


