Poslanec NR SR za KDH mal dopravnú nehodu, v dychu mu zistili alkohol
Ešte raz. Je celkom pravdepodobné, že konzumoval večer a ráno sa cítil OK. Je ťažko "odhadnúť" či nafúkam alebo nie. Ja osobne po fláme na druhý deň radšej nejazdím.
Pri kolízii so zvieraťom asi boli na ceste aj iné vozidlá, teda svedkovia. Mohlo to aj zastaviť premávku. Kľudne mohol políciu volať niekto iný.
Či 0.16 alebo 0.48...to ovplyvní schopnosti šoférovať minimálne (ak vôbec). Je mnoho liekov, ktoré ich ovplyvnia oveľa výraznejšie. Týmto nechcem propagovať jazdu pod alkoholom (ako som uviedol inde, po fláme nejazdím ani na druhý deň).